Puoliso narkkaa :(
Kommentit (9)
No sit sulla on pienet murheet. Pilveilköön vaan. Pohjasakkaa ootte, mutta mitäpä tuosta.
Minun puolisoni käytti oopiumia. Ei ole puoliso enää.
Parempi sekin kuin roikkua päivittäin tällä palstalla :(
Ei siitä ehkä päivittäistä tapaa ole hyvä tehdä mut en näe että satunnainen viihdekäyttö haitaksi olisi.
Nyt pipoa kiristää vain oman vanhankantaisen ajattelusi vuoksi. Itselleni vielä pahempi vaihtoehto olisi alkkis.
Täällä on ollut hirveästi huumekeskusteluita viime aikoina... Onko narkkarit pesiytyneet tälle palstalle jostain syystä, vai uskaltavatko kaikki nyt vaan tunnustaa?
[quote author="Vierailija" time="10.04.2014 klo 00:38"]
Täällä on ollut hirveästi huumekeskusteluita viime aikoina... Onko narkkarit pesiytyneet tälle palstalle jostain syystä, vai uskaltavatko kaikki nyt vaan tunnustaa?
[/quote]
Tai vaihtoehto c), ihmiset ovat typeriä ja tekevät provoja samoista aiheista kuin muutkin
Kun yksi aloittaa esmes pettämisestä niin perään tulee ainakin viisi avausta samasta aiheesta. Nämä ovat niitä jotka lukevat muotiblogeja ja haluavat tehdä asiat samalla lailla kuin lauma.
Aloittajalle (jos ei provo tai muru): Oletko kysynyt mieheltäsi miksi pitää pössyttää joka päivä? Miten saa työnsä tehtyä ja jos työtön niin millä rahalla harrastaa huumehia?
Voi Muru, mietinkin juuri, miten mahtaa mennä sulla ja miehelläsi.