Rehellinen mielipiteesi. Kummassa kuvassa on kauniimpi nainen?
Kommentit (18)
Uudempi kauniimpi. Onko toi sama nainen?
[quote author="Vierailija" time="26.01.2014 klo 16:23"]
Täysi no brainer. 2014.
[/quote]
on
Näin ihan mutupohjalta sanon 1979. Tuo 2014-olio on liian syvällä uncanny valleyssä.
No kyllä tuo jälkimmäinen tällä kertaa.
No jälkimmäinen on kauniimpi mutta luin että 52 operaatiota takana, en ryhtyisi.
2014. Tosin jälkimmäistä kuvaa on 52 operaation lisäksi photoshopattu.
Eka jos olisi ilman meikkiä. Tai tuolla meikillä mikä siinä jälkimmäisessä kuvassa on.
Pitää käydä katsomassa muitakin kuvia jos löytyy mutta minusta ekassa hänellä on kauniimmat muodot kasvoissa
toi 1979, jos olisi erilainen meikki. Persoonallisuus on kaunista. Tuo 2014 on kaunis myös, mutta jotenkin liian persoonattoman nukkemainen, ei mitään särmää.
[quote author="Vierailija" time="26.01.2014 klo 16:51"]
Eka jos olisi ilman meikkiä. Tai tuolla meikillä mikä siinä jälkimmäisessä kuvassa on.
Pitää käydä katsomassa muitakin kuvia jos löytyy mutta minusta ekassa hänellä on kauniimmat muodot kasvoissa
[/quote]
Miehenä samansuuntaista mieltä. Kamala maalaus ekassa, mutta jos tuota on oikeasti operoitu oikein rankalla kädellä (ja onhan sitä jos on sama tyyppi) niin ei järjen häivää. Persoonallisen ookoosta tämä hetken yleisen ihanneulkonäkömielipiteen prototyypiksi, voi miksi?
Eiks toi nainen oo uudemmassa kuvassa yli 60 v?
Katsokaapa tätä kuvaa: http://www.dailymail.co.uk/femail/article-1373707/Cindy-Jackson-Meet-woman-spent-100k-52-cosmetic-procedures.html
Sama nainen, ei ehkä ihan niin kaunis kuin tuosta voimakkaasti photoshopatusta 2014 kuvasta voisi päätellä...
2014