Huomisiltani vaate, mitäs tykkäätte?
Laukkuna pieni musta "kirjekuori", kengät on saappaat tai sitten mustat peruskorkkarit 8cm korolla, voi olla että ne vaihdan jalkaanni kun ravintolaan pääsen ja matkalla saappaat.
En ole noin hoikka kuin kuvan nainen mutta en paljoa isompikaan (170cm/58kg), povi on hieman suurempi myös.
Kommentit (12)
Tuskin perseeni av-seulaa läpäisisi, mutta who cares ;D
ap *ja kiitos*
[quote author="Vierailija" time="01.11.2013 klo 19:14"]
Itse en laittaisi mutta jos sulla on hyvä perse ja pidät huomiosta niin sitten :) En sanonut tätä pahalla. Voisinpa itsekin ahtautua tuollaiseen mekkoon. Ja laita ihmeessä ne korkkarit sinne baariin. Sopii paremmin.
[/quote]
Kaunis mekko! :) Sopii myös hyvin vuodenaikaan, syysillan/yön menoihin.
oletko maksullinen nainen? jos et niin miksi pukeudut niin
Näyttävä mekko jos kurvisi ovat kohdallaan ( ja mitoista päätellen ovat) :)
Hyvä mekko. Vaatii kantajaltaan vahvaa persoonaa, ettei jää mekon varjoon.
Noi hihat tekee mekosta vähän hutsahtavan. Muuten ihan hyvä.
Voisin käyttää itsekin jos ei olis noita olkapäiden aukkoja. Hyvän värinen näin syksyn/alkutalven rientoihin.
En itse käytä noin vartalonmyötäisiä, mutta ok mekko silti, ei vain ole tyyliseni. En tykkää mekoista, jotka ihan nuolee ihoa.
Itse en laittaisi mutta jos sulla on hyvä perse ja pidät huomiosta niin sitten :) En sanonut tätä pahalla. Voisinpa itsekin ahtautua tuollaiseen mekkoon. Ja laita ihmeessä ne korkkarit sinne baariin. Sopii paremmin.