Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Hups. Mä kuulema seukkaan nyt...

Vierailija
17.05.2013 |

Mä oon 33-vuotias. Tapasin vuosi sitten mua 12 vuotta nuoremman mie.. eikun pojan. Tää kulunu vuosi me ollaan sillon tällön tapailtu, lähinnä pantu :D Se on soitellu mulle ehkä kerran viikossa, sähköpostilla ollaan myös juteltu aika tiiviisti. Kiva poika, ei siinä mitään, mutta oonhan mä liian vanha sille. 

Eilen illalla se soitti ja ilmoitti tulevansa käymään. Ok, se tuli. Me katsottiin jääkiekkoa ja euroviisuja ja mentiin nukkumaan, ei seksiä. Aamulla heräiltiin ja tää ilmoitti hyvin voimakkaasti, että hän ei aio enää tämmöstä jaksaa, hän on rakastunut muhun ja me nyt seurustellaan ja multa ei kysellä, koska hän tietää mitä mä sanosin ja on kyllästynyt kuuntelemaan samaa ikäerolätinää. Ja häipy kavereittensa kanssa Ruotsiin. Ilmoitti että tulee sunnuntaina ja mun on parasta tottua ajatukseen siihen mennessä!

Hieman hämmentää, mutta poika oli niin topakka että kai mä sen kanssa kesän ajan paria leikin. Luulis tulevan syksyyn mennessä järkiinsä :D

Kommentit (5)

Vierailija
1/5 |
17.05.2013 |
Näytä aiemmat lainaukset

Ok, lähetä se miespoika sitten mun luokse kun kyllästyt.

Vierailija
2/5 |
17.05.2013 |
Näytä aiemmat lainaukset

haluatko olla lapseton vanhapiika? Jos haluat, niin jatka samaan malliin. Jos et, sulla alkaa ole kiire...

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/5 |
17.05.2013 |
Näytä aiemmat lainaukset

En mä ole lapseton. No vanha piika varmaan, mutta ihan tyytyväinen semmonen :D :D 

-ap-

Vierailija
4/5 |
18.05.2013 |
Näytä aiemmat lainaukset

Voi kauheaa. Toihan vois olla vaikka mun poika. Kyllä mä toivosin omalle pojalleni ikäistänsä tyttöystävää.

Vierailija
5/5 |
18.05.2013 |
Näytä aiemmat lainaukset

Älä huoli vitonen. Mä kasvatan siitä kesän aikana huomaavaisen ja kivan poikaystävän jollekin ikäiselleen tytölle :D

-ap-

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kaksi kuusi kolme