AV tekee kuolemaa.
Viesteihin ei tule enää vastauksia ja kävijöistä on selvästi iso osa vaihtunut. Vanhat helmet ovat kadonneet.
Kommentit (5)
Täytyy kyllä myöntää että en itsekään enää jaksa/tahdo käydä täällä joka päivä. Ja harvoin jaksan kauaa roikkua. Johtuuko juuri siitä, että ketjut on hiljentyneet vai sivun hitaasta päivittymisestä..en tiedä. Toisaalta kuitenkin hyvä että ei ole enää niin suurta hinkua tulla tänne jokaisessa vapaassa välissä. Päivisin on tullut uudistuksen myötä roikuttua paljon vähemmän koneella kuin aikaisemmin.
Toisekseen haulla en löydä enää niitä ketjuja joihin olen ehkä aamulla vastannut ja tahtoisin nähdä illalla miten keskustelu on edennyt, jos on edennyt.
Totta. Samat ketjut pyörii päivästä toiseen etusivulla, suurimmassa osassa on vain muutama vastaus. Yksinkertaisesti porukka on vähentynyt. Huumoria tältä palstalta ei oikein enää löydy, mutta tosin myös pahin vittuilu on jäänyt.
Laitoin kello 21 uuden aloituksen, lukikin huoltokatko? Ei täällä enää huvita käydä!
Vittu mitä paskaa.