Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Miksi huumeita käyttävillä on mustia jälkiä hampaissa?

Vierailija
19.09.2012 |

Kommentit (3)

Vierailija
1/3 |
19.09.2012 |
Näytä aiemmat lainaukset

En ole ikinä käyttänyt huumeita, mutta minulla on kiilteenkehityshäiriö. Hampaissani on ruskeita "pisamia". Ei siis mustia.

Vierailija
2/3 |
19.09.2012 |
Näytä aiemmat lainaukset

tyypin joka on ainakin käyttänyt huumeita ja hänellä oli jotain ihme sellasia mustia paikkoja hampaissa. Ja käyttää huumeita vissiin nykyäänkin.



Ja siis ei mitään ruskeita. Sellasii mustia jälkiä oli vaan ollut.



Ps. ja mulla oli muuten jotain outoa pinkkiä väriä kahdessa etuhampaassa mut nyt kun oon ruvennu harjaamaan paremmin hampaita nii ne on katoomaan päin. mitähän lienee olivat?

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/3 |
19.09.2012 |
Näytä aiemmat lainaukset

käyttö aiheuttaa sen, että hampaat ovat lopulta mustat. Piri pilaa myös hampaat, mutta en ainakaan itse ole pirin käytäjillä nähnyt mustia hampaita, muuten vaan reikäsiä ja ruskeita. Tiedä sitten, mun "otos" on kuitenkin vaan n. viidestä ihmisestä, pirin käyttäjiä on varmasti enemmän Suomen maassa, tiedä sitten miltä niiden muiden hampaat näyttää



Mutta jospa se ois se khat? tai sitten joku muu..

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: yksi kolme kaksi