Osaisiko täällä joku sanoa mistä tiedän onko minulla liian iso pimppa?
Tuolla seksipalstan puolella tulee vastausta vaan et tulitikkua pitää pystyy puristaa jne, mutta mikä on siis oikeampi totuus.
Millainen puristus pitää saada aikaan esim. etusormeen tai pystyttekö oikeasti puristamaan miehen penistä niin, että se tekee miehestä kipeää?
Asiallisia vastauksia odottelee 2lapsen äiti 38v
Kommentit (7)
Olet löystynyt: jos miehesi laukeaa vain ja ainoastaan takaapäin, ja ennen laukesi asennossa kun asennossa. Huolestuttava tilanne on
, jos joudut pitämään polvia yhdessä. Pahin tilanne on jos mies joutuu tässä asennossa pyyhkimmään vähän väliä penistä kuvaksi pyyheliinaan tmv. Grande final on, jos mies joutuu välillä omalla kädellään runkkaamaan saadakseen siemensyöksyn sisällesi. Ja huom. olet siis löystynyt/tullut väljäksi omalle miehellesi. Naapurin Iso-Jaska voisi laueta hyvinkin sinun ratsastaessa hänen päällä 1-2minssa.
Olet löystynyt: jos miehesi laukeaa vain ja ainoastaan takaapäin, ja ennen laukesi asennossa kun asennossa.
tai laukeamattomuus ei johdu emättimestä, vaan pääkopasta. Välillä on stressiä, välillä jotain muuta. Eikä emättimellä koskaan saa puristettua niin, että tekee kipeää.
Ja jos sattuu olemaan liian iso niin valita että liian pienet varustukset muilla.
Näin ne kaikki muut toimii:)
Eikä se oo maailman tärkein asia.
Ehkä toiseksi tärkein :)
Ja jos sattuu olemaan liian iso niin valita että liian pienet varustukset muilla.
Näin ne kaikki muut toimii:))
Nyt sekin selvisi! :)
kipeää tekevää puristusta mihinkään ja silti miehen mielestä olen mukavan tiukka.
Pienet geishakuulat (liukastetut) pysyy ongelmitta vaikka 30 min sisuksissa, niin saat olla tyytyväinen tiukkuudesta.
Olet syönyt tiimalasivartalosi valaaksi tai/ja naama norsunvitulla. 2. Juttu on miehestä johtuvat erevaivat esm vuosikymmenten röökaus jne. Mutta nyt puhuttiin mistä tietää onko löysä värkki. Minultakin irtoaa vain takaapäin, ennen sai joka asennossa pidätellä. Ja kyllä, väljäksi on venahtanut, että se siitä. Keskustelua en siitä viritä, jää pian seksi kokonaan tumputuksen varaan.