Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Suosittele edullista hiuspuuteria/kuivasampoota!

Vierailija
23.07.2012 |

Oon kokeillu Tigin kuivasampoota (en suosittele, kaksi pulloa ja molemmat menneet rikki ennen aineen loppumista) ja Four Reasons hiuspuuteria (erittäin hyvä tuote mutta kalliinpuoleinen, en raaski käyttää jatkuvassa käytössä), sekä KMS Hairplay hiuspuuteria (liian kallis jatkuvaan käyttöön ja liian kevyt tuote mun liukkaille ja raskaille hiuksille) - NYT etsinnässä hyvällä hinta-laatu-suhteella varustettu tuote jatkuvaan käyttöön.

Kommentit (4)

Vierailija
1/4 |
23.07.2012 |
Näytä aiemmat lainaukset

hiuspuuterit on hyviä. Biozell ei maksa ku n 7e se 10g purkki ja osis jossakin paikoissa (ei kampaamoissa) 10,9e se 10g purkki. Molemmat tosi hyviä!!:)

Vierailija
2/4 |
23.07.2012 |
Näytä aiemmat lainaukset

vaaleanpunainen pullo, arkikäytössä jatkuvasti ja maksaa vain 5e! Ainakin keskustan stokkalta saapi. Todella hyvä hinta-laatusuhde!

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/4 |
23.07.2012 |
Näytä aiemmat lainaukset

Ostan omani Veljekset Keskiseltä, maksaa 3,90e ja on ihan paras kuivashampoo. Saa sitä muualtakin, mutta hinta on n. 7-8e.



Klippoteketista en tykkää yhtään, sillä siinä on mukana "muotoilutuotetta" ja se tekee hiuset tosi tönköksi. Mun hiuksille käy parhaiten pelkkä kuivashampoo eikä Batistea parempaa ole vielä löytynyt.

Vierailija
4/4 |
23.07.2012 |
Näytä aiemmat lainaukset

Itsellä ei ole havaintoa kuin 1970-luvun kuivashampoista, eikö niistä tulee hilsettä ja tuki päänahan huokoset? Mä rakastan puhtaita hiuksia suihkun jäljiltä, ja kun juurista rasvoittuu niin pesen joka päivä.

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: seitsemän yhdeksän viisi