Kuule, sinä työkaverini, joka olet pyöristynyt keskivartalon seudulta,
Kommentit (7)
Käyn tutkimuksissa ja asiaa selvitellään. :(
on saanut myös ihottumani ryöppyämään, happovaivat äitymään kamaliksi, migreenin toistumaan usean kerran viikossa, yöunet katoamaan, ärtymyskynnyksen laskeutumaan lattiatasoon, kädet vapisemaan, aineenvaihdunnan jumittamaan... siksi olen vain LI-HO-NUT.
Ihanaa, kun sen arvasit.. Maanantaina voit tuoda onnittelukortin, vaikka vasta alussa ollaan niin kyllä tämä mukana pysyy. ;)
Oletko lesbo kun niin työkaverin kroppa kiinnostaa?
Jos olenkin raskaana ja olet sen arvannut niin ihan vapaasti. En vain halua puhua asiasta vielä tässä vaiheessa yleisesti. Olen kokenyt yhteensä 4 keskenmenoa. Minulla on aivan ykshailee mitä supisette keskivartalostani kahvihuoneessa. Kummastelen vaan että eikö teillä muuta tekemistä/puhumista ole? Mutta kiva jos voin tuoda pohdittavaa ankeeseen arkeesi.
Sinun miestäsi olen pannut ja paksuksi pamahtanut. Saihan sekin mies edes kerran elämässään oikein kunnolla pillua.
miestä ei ole ollut metriä lähempänä viiteen vuoteen, en kyllä jaksaisi Jeesuksen äitinä tässä iässä, 48v.
syön suruuni, kun kärsin lapsettomuudesta:(