Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Tapailumies halusi siittää kissaani ja se karkasi heti sängyn alle. Onko tämä red flag

Vierailija
05.11.2026 |

Olen kuullut että eläimet vaistoavat asioita mitä me ihmiset emme vaistoa.

Kommentit (4)

Vierailija
1/4 |
05.11.2026 |
Näytä aiemmat lainaukset

Ohhoh!!! Vai tarkoititko silittää

???

Vierailija
2/4 |
05.11.2026 |
Näytä aiemmat lainaukset

Olet oikeassa

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/4 |
05.11.2026 |
Näytä aiemmat lainaukset

Sellaisia tapailumiehiä ap:lla, haluavat tuottaa jälkeläisiä muidenkin kuin ihmisten kanssa. Hah hah, hauska vitsi. Et siis usko. En uskoisi minäkään.

Vierailija
4/4 |
05.11.2026 |
Näytä aiemmat lainaukset

Lapsuudenkodissani oli kissoja, kun olin pieni. Ne eivät pelänneet minua. Aikuisiässä minulla oli itselläni kaksi kissaa samanaikaisesti, jotka molemmat tykkäsivät kelliä vatsani päällä ja kainalossani. Kissat olivat elämäni suola.

Ex-ystävättärellänikin oli kaksi kissaa. Molemmat karttoivat minua. Pelkäsivät jo nauruanikin. Ja ko. henkilö ei selvästikään edes halunnut minun olevan kissojensa lähellä. 

Vedä siitä nyt sitten jotain johtopäätöstä. Minä vedän siitä sen johtopäätöksen, että kukin kissa on omistajansa sorttinen. Nykyään en ole tekemisissä sen ystävättärenkään kanssa.

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: seitsemän kuusi kolme