Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Katselu

Vierailija
14.06.2026 |

Nainen, tykkäätkö/haluaisitko katsella mihen runkkausta, kik, snap jne. tai vaikka ihan livenä? 

Mikä siinä erityisesti kiihottaa, onko sinulla jotain erityistä mikä saa kostumaan? Tykkäätkö esim. jos joku laukeaa kuvillesi tai videollesi?

Mr. Gold

Kommentit (3)

Vierailija
1/3 |
14.06.2026 |
Näytä aiemmat lainaukset

En tiedä, mutta uutisankkurin Piia Pasasen stringejä haluaisin kyllä hieman haistella!

Vierailija
2/3 |
17.06.2026 |
Näytä aiemmat lainaukset

Yläkoulussa sain kautta rantain kuulla, että eräs poika on minuun niin ihastunut, että runkkaa koulukuvalleni. Hän oli jostain onnistunut sellaisen hankkimaan, jossa olin yhdessä parin kaverini kanssa. Pojan isoveljen tyttöystävä kertoi, että hän oli peittänyt toiset tytöt sotkemalla heidän kasvonsa ja jättänyt vain minut näkyviin. Minulla on yhä omat epäilykseni kuka sen kuvan olisi voinut antaa tälle pojalle, mutta jollain tavalla se kuitenkin imarteli niin paljon, että annoin asian olla. Saan tänä päivänäkin orgasmin masturboidessa erittäin helposti, kun ajattelen sitä poikaa laukeamassa isoja teinilastejaan kuvaani katsoen ja runkkaamassa pystyä kulliaan tunnista toiseen. Olen outo.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/3 |
17.06.2026 |
Näytä aiemmat lainaukset

No en halua ja sinä lopeta näitten hölmöjen kysymysten esittäminen… aina vähän väliä on joku aloitus NAINEN HALUAISITKO? NAINEN SITÄ ja NAINEN TÄTÄ

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: yksi seitsemän yksi