Miten isken naapurissa asuvan yh-isän?
konkreettisia vinkkejä kiitos..-olen melko varma että myös hän on minusta kiinnostunut mut ujoja olemme molemmat ;/
Kommentit (15)
nappaa pullo viiniä mukaan ja soita hänen ovikelloa. Sano, että et viitsi yksin juoda pulloa tyhjäksi, joten liittyisikö hän seuraasi.
Minä tein näin ja nyt 8v onnellisesti yhdessä :)
mee lainaan jotain esim.kahvia,sokeria suolaa...ja sitten jäät jutteleen ovenrakoon.Sit tottakai toimit samalla tavalla kun palautat ne esim.leivotun pullan kanssa ja vihjaset että olis kiva kahvitella joskus
sormi pyllyys ja mee keikistelee sen ikkunan eteen. saletisti natsaa.
jalat levällään, ilman housuja. Tulet huomatuksi etkä taatusti väärinymmärretyksi.
Sitten keität kiitokseksi kahvit tai viiniä. Ja lähtiessä sanot että oli mukava rupatella, voisi ottaa tavaksi ; )
Sanot ettei jaksa yksikseen kannella että pitäisi olla enemmän habaa. Että kävelyillä olen yrittänyt käydä, mutta varsinkin pimenevissä illoissa se olisi mukavampaa kun olisi seuraa. "Lähtisitkö sä muutes joskus mun kanssa kävelylle : )?"
Kyllä se tuommoisiin tarttuu jos on kiinnostunut!
lupaat ottaa suihin ja lupaat olla lapsenvahtina joka arki-ilta ja sit tuot muutaman viinipullon, siivoat miehen asunnon joka päivä ja laitat hyvää kotiruokaa, niin ex on sun.
Mut en mä kyllä tiiä mitä sä siltä takaisin saat, et ainakaan saman verran saa takaisin mitä itse sijoitat.
Mutta voit kokeilla.
muutama tunti pornoa, niin tiedät sitten mikä on kusipään mielestä naisen mielestä hyvää seksiä. Annat panna perseeseen ja suuhun ja otat suihin, minä en tehnyt mitään niistä ja siitäkös kitinä alkoi.
Vaan mitään et kyllä siltä velttokulliselta möhömahalta seksissä itsellesi saa.
muutama tunti pornoa, niin tiedät sitten mikä on kusipään mielestä naisen mielestä hyvää seksiä. Annat panna perseeseen ja suuhun ja otat suihin, minä en tehnyt mitään niistä ja siitäkös kitinä alkoi. Vaan mitään et kyllä siltä velttokulliselta möhömahalta seksissä itsellesi saa.
ei-ap
ja helvetin tyhmää porukkaa kun miehekseen tollasia idiootteja ottaa, noh itse näköjään samanlainen idiootti, toiv niillä ei oo lapsia, tulis lisää idiootteja tänne!
Mutta ap, mene rohkeesti kysymään, tai kun pihalla törmäätte. Etenkin jos sinusta tuntuu että hänkin voisi olla kiinnostunut :) Tsemppiä, toiv saatte tärskyt sovittua ;)
ettet sitten turhaan pety. Ja sillä luuseri-exällä on sit korkeintaan viikko tilipäivästä eteenpäin varaa viedä sut jonnekin karvakäsipitseriaan lounaalle ja taatusti kusettaa että lompakko unohtui kotiin ja sinä maksat sitten exäni ja mun kakaroidenkin roiskeläppäpitsat.
sä saatanan tollo, et ap on sun urpo exästäs kiinnostunut?! Ei se exäs ketään muuta saa kun sut tyhmän ja sutkin tajus onneks jättää, ahahhaa.
tästä exän naapurista. Sen teinityttö on joku mamupatja ja akalla perse sen kun leviää ja juurikasvu lisääntyy.
Mutta saa pitää mun exän, jonka minä muuten jätin.
Suora kysymys on lopulta helpompi tapa ja johtaa harvemmin noloon lopputulokseen kuin epämääräinen sokerinlainaus. Ei ainakaan ole sopivaa esittää seksuaalisia vihjauksia porraskäytävässä sattumalta tavatessa, vaan parempi pyytää käymään ja kertoa todellinen syy melko pian. Miestä ei takuulla loukkaa kysymys, kaipaisiko hän seuraa.
Mikäli mies kieltäytyy, sano hänelle selvästi, että on hänen tehtävänsä kertoa, jos muuttaa mielensä. Tämä on tärkeää, koska et voi tietää, mikä on kieltäytymisen todellinen syy. Jättämällä jatkon yksikäsitteisesti miehen vastuulle vältät sen, ettei kumpikaan kehtaa tehdä uutta aloitetta.
Kysy ihan rohkeesti vaikka kahville joskus kun tossa pihalla nähdään. Tai tule soittamaan ovikelloa.
Jos ihan kamalasti ujostuttaa niin laita se kutsu vaikka kirjallisena. Sen voi antaa ihan kädestä käteen - tai vaikka postinkin kautta.