Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Miten herkkä terskan pitäisi olla?

Vierailija
09.04.2026 |

Moikka, olen tässä jo jonkun aikaa miettinyt, että onko terskani liian herkkä. Tosiaan en ole vielä päässyt neitsyydestäni ja ainakin käteen vetäessä liukkarilla se tuntuu välillä liian aralta, mutta en tiedä kannattaisiko sitä alkaa totuttamaan kovempaan kohteluun, jos vaikka seksi sitten ei onnistuisikaan. Miten herkkä sen nyt pitäisi olla, jotta seksi ei kestäisi liian vähän tai liian pitkään?

Kommentit (5)

Vierailija
1/5 |
09.04.2026 |
Näytä aiemmat lainaukset

On sulla murheet. Kyllä ne helpottaa, kun täytät 15.

Vierailija
2/5 |
09.04.2026 |
Näytä aiemmat lainaukset

Ota rukkaset pois kädestä. 

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/5 |
09.04.2026 |
Näytä aiemmat lainaukset

Tulipa taas hyviä kommentteja asialliseen kysymykseen.

Vierailija
4/5 |
09.04.2026 |
Näytä aiemmat lainaukset

Jos se on liian herkkä niin laita useampi kortsu päällekkäin niin kyllä herkkyys vähenee.

Vierailija
5/5 |
09.04.2026 |
Näytä aiemmat lainaukset

Kyllä itse nuoruudestani (siinä teini-iän alun kynnyksellä) muistan ettei terska kärsinyt oikein kummoistakaan kosketusta. Pesulla ollessakin kun veti esinahan taakse ja koitti hieroa terskaa puhtaaksi, niin ei oikein kärsinyt kovaa hinkata ja teki kipeetä toisinaan. 
Joten kyllähän se herkkä monilla luullakseni on. 
Jos runkkaaminen kiinnostaa ja miellyttää, niin sitä tekemällä herkkyys varmasti hälvenee ajan mittaan ja kulli kestää pikku hiljaa entistä kovempaa käsittelyä. Liukkari on kai hyväksi herkkään terskaan, toimii vähän kuin laakerina esarin ja nupin välissä. Tästä ei tosin oo kokemusta, kun silloin -70-luvun lopulla ei ollut sellaisia edes myynnissä, eikä sen ikäinen olisi tajunnutkaan niistä mitään.

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: yksi yksi kolme