Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Mitä kosmetiikkatuotteita sinulla on ikävä?

Vierailija
02.04.2026 |

Mulla on ikävä näitä Herbinan kasvojenpuhdistustuotteita. Harmi, ettei valmisteta enää. 

 

https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgcolKGvzUD-f…

Kommentit (3)

Vierailija
1/3 |
02.04.2026 |
Näytä aiemmat lainaukset

L'Occitanella oli joskus Immortelle sarjassa sävyttävä päivävoide, joka oli itselleni ihan täydellinen. Peitti punoitukset, ei tarvinnut puuteria päälle eikä silti kiiltänyt, pysyi, iho oli luonnollisen näköinen. Harmi että lopettivat kaikki värikosmetiikkatuotteet ja tuo meni siinä mukana.

Vierailija
2/3 |
02.04.2026 |
Näytä aiemmat lainaukset

kielon ja omenankukantuoksuisia deorantteja. niissä ei muita sivutuoksuja ja sai han halppikaupat. kauniita suihkepulloja. niin super aitoja tuoksuja,  nythän on jokin ainesosa ja sekään ei muistuta edes aitoja edellämainittuja.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/3 |
02.04.2026 |
Näytä aiemmat lainaukset

Lancomen kyniä, ennen vanhaan olivat todella hyviä ja kestäviä.  Nykyään liian kovia ei ei tartu . Myös puolittunut koko. Ja tupaantuut hinta. 

Toinen.

Aitoja puuteriharjoja , aidosta minkinhännästä tehtyjä,Nekin piti lopettaa kun kommunistit vaativat että ei saa käyttää aitoa eäintä ( raadot). 

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: seitsemän neljä viisi