Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Voisiko olla

Vierailija
18.02.2026 |

Että erään kimppuu lähetettiin ryhmiä, rasististen tai eriarvoisuuden ideologian vastustamisen  vuoksi. Vaikka henkilö  ei ollut tuollainen,  tiettyjen syiden . takia valikoitui tuohon. 


Koska ei haluttu tuoda  ilmi oikeita agendoja? Esim. . uskovaiset usutettiin kimppuun, koska ei haluttu esittää itse pahiksia tai toisinpäin? Kyhättiin  ympärille kaikkia muita muka agendoja ja lopulta uhri  se, joka tarvitsi psykologia mukamss!

Siis gang  stalkingin uhri tarvitsee psykologia? Mielenkiintoista. 

Väkisinkin jotain on  liikkunut somessa vuosikausua mutta eikö ole juolahtanut tomppeleille  ei ole henkilöiden omia postauksia? No miten sitten tieto saadaan? Niin, sopii miettiä sitäkin. 

Öööh miten rikokset terveydenhuollossa liittyy siihen, että pitää gang stalkata?  Eikö ne tiedä? ? Tai jotkut muka  perheongelmat?  En usko, että hirveän moni voisi pitää salaisuutena, jos tietää ijan  kaiken kaikesta. Mitä helvettiä tomppeleille kerrottu? 


Gang stalkingin käsikirjassa  yritetään ottaa esillei kaikki asiat, mistä paheksua uhria, koska ei haluta tuoda ilmi että on rikosten ja valheiden ja vainon uhri. . 
Sosiaalinen eriarvoisuus kaikki ollut mukana jo alusta alkaen. Uuuu mikä vauhkoonnuttava aihe. 
No Mites kun eräs kertoo: Näin kaikki oikeasti oli? 

 

Kommentit (0)

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: yhdeksän seitsemän kaksi