Melaniakin oli Epstein-typykkä?
USA:ssa ainakin kohistaan melkoisesti tästä asiasta. Siis siitä, että Epstein järjesti Melanian ja Donaldin aikoinaan yhteen.
Kommentit (15)
Ja Ruotsin sosiaalidemareiden johtaja, entinen pääministeri Magdalena Andersson, jolla oli tiheään yhteyksiä Epsteiniin. Oli töissä USAssa,
Melkoinen parittaja oli Mr Epstein! Jos tuo on totta...
Se oli puhdasta rakkautta ensi työnnöistä lähtien...
Epstein näyttää olleen Putinin mies, vakoili ja teki toimeksiantoja Venäjälle.
Vierailija kirjoitti:
Melkoinen parittaja oli Mr Epstein! Jos tuo on totta...
Tästä on supistu jo vuosia, uskon että on totta. Taitaa Melanian viisumi olla Epstein eikä Einstein....
Vierailija kirjoitti:
Se tyyppi oli tyyliin tunnetuin seurapiiri julkkis jenkeissä ja sitä kautta maailmalla, jos te meinaatte heittää linnaa kaikki kenen nimet tulee esiin jossain hämärissä papereissa niin onnea vaan, voi tulla vankiloihin ahdasta 😅😅
Ei kaikki vaan heidät jotka ovat tehneet rikoksia, edesauttaneet ihmiskauppaa tai myyneet valtionsalaisuuksia yms
Osa porukasta on ollut illalliskutsuilla tai vastaavilla tai matkustanut Epsteinin koneella (ei sinne saarelle vaan vaikka NYCistä LA:han)
Kuvien perusteella ollut jo nuorena. Arvellaan jopa että olisi itse ollut parittaja.
Ihmettelin sitä kun IS:n artikkelin mukaan Epsteinin "jättiomaisuus" oli n. 500 miljoonaa, ei paljon kummempi kuin jonkun urheilutähden, ja siitä rahasta on nyt 2019- jaettu pois "uhreille" niin paljon että jäljellä on 130 miljoonaa ... muuten ok, mutta Epstein tuomittiin alaikäisen parittamisesta 2008 13 kk:n vankeuteen, sitten napattiin uudelleen 2019 vankilaan ja kuoli sinne ilman oikeudenkäyntiä -> syyllisyyttä ei ole oikeudessa vahvistettu -> mille naisille ja miksi on jaettu 370 miljoonaa, tuosta vain?
Antoi kuulema anteliaasti anukseen , trumppi tuli liukkaille mukaan, on siinä ollut melkoinen sirkus meneillään.
Melanie&Donald vaikuttavat olevan onnellinen pari, onhan heillä se 2 metrinen Barronkin, mutta Donaldilla on upea edustuvaimo seisoskelemaan puhujapöntön läheisyydessä ja Melaniekin on puuhastellut kaikenlaista presidentin rouvana, menee hyvin, onhan se toista kuin aiemmilla presidenteillä pitkään aikaan, John.F.&Jacquiline oli yhtä upea pari.
This might seem like a funny thing to ask, but I've always wanted to know, Melania, you know, what is your favourite time of the day?
Että tällasia kovia kysymyksiä esitti Fox-kanava Melanialle, kun saivat hänet haastateltavaksi. Ei varmasti ollutkaa mitään kiinnostavampaa kysyttävää tuolta kotkalta.
tälläista sakkia ne on , alle 7 ikäisten kanssa....
https://www.reddit.com/r/EpsteinList/comments/1qvw80z/i_met_ghislaine_m…
rysssssäläisiä vilahtelee siellä sun täällä--
https://www.reddit.com/r/EpsteinList/comments/1qtn401/breaking_web3_com…
Siltä se vaikuttaa. Melania oli myös bestiksiä Ghislane Maxwellin kanssa.