Mitä 50-v miehelle päälle perjantai-illan diskoon
jotta kävisi nuorten naisten kanssa flaksi?
Jotain nuorekasta olisi hyvä pukea päälle. Kuten Danny.
Kommentit (49)
Teryleenihousut ja tiukka paita, sekin teryleeniä. Läskipohjakengät ja pullonpohjasilmälasit. Pitkä fleda. Se oli aitoa 70-lukua.
Farmariasu, tyköistuva paita ja valkoiset tennarit. Menee heittämällä kolmikymppisestä.
No valkoiset kuteen tietenkin. Purkkarikengät, valkoiset housut ja paita. Neulepusero niskan taakse roikkumaan, hihat rinnalle. Kalliihko kello ranteeseen, min 5teur. Hyväntuoksuinen merkkipartavesi.
Naista lakoaa eteesi, kuin yököt aurinkoon katsovat ihaillen karismaasi. Harmaa 5 päivän parta viimeistelee kokonaisuuden.
Voit valita kenet viet yöksi mansioosi.
Vierailija kirjoitti:
Silkkipaita. Auki napaan asti.
Tälle kuuskymppiselle mustat suorat housut ja lyhythihainen silkkipaita ysärityyliin. Ylin nappi auki. Mutta mä en ollutkaan hakemassa selvästi itseäni nuorempaa seuraa vaan tanssimassa.
M60
... ja muusikon korvatulpat. Itse sain diskossa jo 30 vuotta sitten tinnituksen korvaani vuosien ajaksi enkä viitsi uusia kokemusta.
M60
Vierailija kirjoitti:
Farmariasu
Tennaria ja tyköistuvaa paitaa tietysti siihen lisäksi
Kyllä nuoret naiset käy kirkuen kimppuun noilla ohjeilla.
Entä 60-vuotiaalle miehelle? Kohderyhmänä alle 25-vuotiaat hoikat blondit.
Puppa👴🏻🤪🥳