Millainen on spermapankin huone
onko siellä lehtiä, videoita ym. Päästetäänkö sperma purkkiin ja viedään tiskille itse. Kuinka kauan siellä saa olla kerralla.
Kommentit (5)
Siellä on henkilökohtainen avustaja. Usein 20-30 vuotias isotissinne blondi joka ainakin itselläni imi spermat suuhun ja sylkäisi purkkiin. Tätä hän toisti kolme kertaa ja sanoi tule huomenna uudelleen käymään.
Saako avustajan ottaa huoneeseen mukaan
Joskus yli 30 vuotta sitten opiskelijapoikana kävin koeluovutuksessa, mutta en lopulta kelvannut luovuttajaksi, kun sperma ei kestänyt pakastusta, muuten oli ok.
Huone oli nyt sellainen ihan tavallinen terkkarin tms huone. Videoita ja lehtiä oli ja näytepurkki annettiin mukaan. Sen sai jättää pöydälle tai olisiko ollut joku luukku mihin se laitettiin, mutta joka tapauksessa ei tarvinnut henkilökohtaisesti palauttaa. Aikarajaa ei muistaakseni annettu, mutta jos nyt tunteja olisi alkanut kestää niin eiköhän siinä olisi alettu koputtelemaan, että onko kaikki kunnossa.
Ihan sellainen kliininen tapahtuma siinä missä vaikka pissanäytteen antaminen.
Pienehkö huone jossa pari nojatuolia ja kasa pornolehtiä.
Itse katsoin videoita puhelimesta.
Tuotos jätetään purkissa seinän luukkuun samaan tyyliin kuin lääkärissä näytteet.
On kyllä