Olipa kerran ahkera mies nimeltään Iso Musta Guli Ahmed. Iso Musta Guli eli onnellisena 20-henkisen perheensä kanssa kauniissa ja aurinkois
Olipa kerran ahkera mies nimeltään Iso Musta Guli Ahmed
Iso Musta Guli eli onnellisena 20-henkisen perheensä kanssa kauniissa ja aurinkoisessa Gambiassa pienessä itse rakentamassaan savimajassaan. Iso Musta Guli oli ammatiltaan DI-rakennusinsinööri ja oli ylpeä omin pikku mustin käsin rakentamastaan savimajasta, esi-isiensä oppien perusteella.
Eräänä kauniina ja aurinkoisena päivänä Iso Musta Guli sai ajatuksen paremmasta elämästä ja päätti lähteä opintomatkalle maahan nimeltä Suomi.
Iso Musta Guli hyvästeli 4 lapsivaimoansa ja 16 lastansa, lapset itkivät vuolaasti. Iso Musta Guli käveli, käveli ja käveli pitkin maita ja mantuja. Välillä hän raizkasi kauniita vaaleita naisia ja lapsia kunnes pääsi lopulta suomeen ja aloitti opinnot ydinfysiikan AMK -linjalla.
Iso Musta Guli Ahmed jatkoi onnellisena opiskelua, naisten ja lasten raizkaamista ja eleli ilmaiseksi suomalaisten rahoilla.