Oletko koskaan toivonut että joku mies olisi ehdottanut seksiä kanssasi mutta sitten hieman pettynyt kun näin ei olekaan tapahtunut?
Kommentit (6)
Monta kertaa. Jopa varattunakin ja tietäen että olisin varmasti myös kieltäytynyt
Todennäköisesti. Olen myös useamman kerran itse suoraan tuonut esille haluni miestä kohtaan, mutta mies ei ole lämmennyt 😅
Muistan yhden kerran kun näin oli. Lähdin moikkaamaan sinkkukaveria toiseen kaupunkiin ja päädyttiin terassille. Minä vesi ja limpparilinjalla kun odotin tuolloin keskimmäistämme. Jossain vaiheessa seurueeseen liittyi tämän kaverini silloinen miesystävä muutaman kaverina kanssa. Yksi heistä oli äärimmäisen hurmaava, ja juttu luisti hänen kanssaan todella hyvin. Pikkuhiljaa jutustelun ja tutustumisen ohessa huomasin että meillä oli koko ajan pientä fyysistä kontaktia, ei mitään kopelointia vaan pieniä viattomia kosketuksia ohimennen ja herrasmiehenä tanssitti minut kun kaverini halusi tanssimaan. Siinä tansiessamme vielä huomasin kuinka hyvältä hän tuoksui. Ja kun hänen kätensä viivähti hetken takakapuolellani jos hän olisi kysynyt olisin varmaan lähtenyt mukaansa samantien. Vaikka mitään ei tapahtunut eikä hän mitään missään vaiheessa yrittänyt tuo ilta on jäänyt hyvin elävästi mieleeni
Olen odottanut ja toivonut että työtoverini, n 30 v adonis pyytäisi samaan sänkyyn tai tulisi omaani kun yövymme työmatkoilla useimmiten yhteisessä hotellihuoneessa. Itsellä ei ole pokkaa pyytää. Olen ollut häneen ihastunut jo pitkään.
M27
En. Mutta jos nykyinen mies ei olisikaan ollut kiinnostunut minusta tavatessamme niin olisin pettynyt pahasti. Yritin siihen kyllä varautua, mutta eipä ollut sellaista vikaa sitten.
Vaikka kuinka monta kertaa.