Mies. Kyllästyttekö rakastellessanne, jos nainen ei saa orgasmia tai kestää pitkään sen saaminen.
Ennen panemista sormetan ja nuolen. Väsyn, kun kestää kauan ennenkuin vaimoni saa orgasmin. Joskus hän ei saa ollenkaa.
Kommentit (12)
En kyllästy, kyllä se sieltä tulee, jos osaa!
Kyllästyn, jos joka kerta tarvii hinkata tajuttoman pitkään. Ei sellaista jaksa, mieluummin hoitelee sitten vain itsensä.
Vaimoni saa ihan kohtuullisessa ajassa, kun sormetan nättiä pilluaan.
Kyllä naiselleni annan orgasmin / orgasmeja aina kun hän sitä haluaa. Halut ei ole hänen puoleltaan niin suuret kuin minulla, niin aika monesti seksi on vain minua varten.
Lapsiarjessa kun aikaa ja mahdollisuuksia on vähän, ja yleensä siinä vaiheessa kun lapset saa nukkumaan, ollaan molemmat jo melko väsyneitä niin naisellani on halut loppuneet.
Kun hän haluaa orgasmeja, nuolen niin kauan kun hän haluaa, ja tykkään siitä kovasti. Minulla ei ole mitään kiirettä panohommiin, kiihottaa vaan enempi kun naisen pillu sykkii ja liukastuu orgasmi orgasmilta. Usein on lelu mukana, ettei kieli väsy, kun sessiot silloin kestää kohtuu pitkään.
Rakastuin vaimooni juuri siksi, kun hän saa orgasmin herkästi. En ehdi, kuin muutaman kerran liikutella sormeani hänen pillussaan, niin hän huokailee nautinnosta.
Viisikymppisenä ukkona hämmästyksekseni 20-kymppinen tyttö otti mukaansa kämpilleen.
Kuulostaa hauskalle, mutta useamman kerran piti katsoa, että kuolikos hän, kun ei tunnu ei kuulu pienintä elon merkkiä... Se meni aika lailla kiusalliselle puolelle
Mies. Oletteko surkeita ja itsekkäitä seksissä, jos nainen on normaali.
Ei pitkä pano ole laiskan tai heikko kuntoisen miehen hommia, mutta kun tykkää antaa naiselleen orkkuja, niin ei siihen kyllästy. Joskus rouvalle tulee pissahätä kesken seksin ja menee käymään vessassa. No se on hyvä , sitten jaksa taas paremmin. Hän kun tahtoo useita orkkuja.
Exä, jonka kanssa olin yli 25 vuotta, ei saanut lainkaan. Ei mitenkään muuten kuin omin käsin tai itse vibraa ķäyttämällä. Kun uusi naisystävä sai heti ensimmäisellä kerralla lähetyssaarnaajassa, niin luulin ensin että hän feikkaa. Mutta ei, hän saa lähes joka kerralla ja minä tunnen vihdoinkin itseni mieheksi.
Kuumat naiset ovat parasta. Orgasmi tulee nopeasti ja siten, että mieskin huomaa.
Eihän se vie kun sen 2-3 minuuttia kun tulee. Ongelma on vaan se, että miehet liiottelee kestävyytensä tämän suhteen.
En. Se kestää minkä kestää. Jos menee ohi, niin yleensä jatketaan naimalla niin kauan, että tulen. Mutta liki aina vaimo kumminkin tullut jommalla kummalla tavalla.