Mies: Onko sinulla seksileluja? Montako ja millaisia?
Kommentit (12)
Oma käsi. On tominut todella hyvin.
Oli penisrengas, mutta en tiedä missä se on nyt.
Yksi, 23 vuotias rakastajatar.
M.50v
Vierailija kirjoitti:
Yksi, 23 vuotias rakastajatar.
M.50v
Tiedoksesi vain, että tämä sama läppä eri muodoissaan on laitettu joka ikiseen miesten seksileluja koskevaan ketjuun niin kauan kuin niitä on tällä palstalla ollut, useimmiten moneen kertaan. Että pisteitä ei nyt ainakaan tuoreudesta voi juuri antaa.
Olisi kiinnostavaa lukea myös, millaisia leluja.
Pidän erilaisista renkaista kullin ja kivesten ympärillä. Esim. terskan takana oleva sopivan kokoinen metallirengas tuntuu hyvältä. Liian tiukkoja ei tietenkään saa olla.
Samoin nahkainen suhteellisen tiukka hihna, joka erottaa pallit tiukaksi paketiksi tuntuu taivaallisen hyvältä. Näitä lähinnä runkkaillessa tulee käytettyä. Panot sitten useimmiten ihan ilman.
Oli yksi, jota testasin: imaisi, pörisi tärisi ,sytkytti ja sitten se sammui ja hajosi . Onneksi ei pahempaa.
Yksi Tenga ja kaksi Fleshlightia.
Kannattaa vähintään yhtä tuotetta kokeilla jos vaan sopiva säilytystila löytyy ja mahdollisuuksia käyttää. Kauppojen suuret valikoimat voi aiheuttaa haasteita valinnassa mutta jokaiselle varmasti jotakin.
M30+
Pari fleshlightia, dildoja, eturauhassuristin ja viimeksi hankittuna kullinlypsykone Tremblr. En ole vielä päättänyt oliko tuo viimeisin hintansa väärti joten testaus jatkuu...
Silikoninen tekopeppu/pillu siis molemmat reiät auki.
Pepputappi,
Peppuhelmet.
Noilla pärjää toistaiseksi. Vaimo ei tykkää peppuseksistä missään muodossa, joten leikin yksin.
Omistan ihan hirveästi, mutta ne on avovaimoani varten. On käsi ja nilkkakahleita, suupalloja, kaulapantoja, vibroja, dildoja, kiihottimia etäohjauksella, asusteita ym..., mutta paras on Sybian satulavibra
Vierailija kirjoitti:
Omistan ihan hirveästi, mutta ne on avovaimoani varten. On käsi ja nilkkakahleita, suupalloja, kaulapantoja, vibroja, dildoja, kiihottimia etäohjauksella, asusteita ym..., mutta paras on Sybian satulavibra
Mulla on lähes sama mutta omiin tarpeisiin on kertynyt lähes säkillinen tavaraa. Osa kyllä joutaisi jo roskiin.
Pepputappi ja satisfyer-mallinen perusmasturbaattori. Myös penisrengas, joka tuli hommattua samalla kertaa vähän niinkuin varmuuden vuoksi, vaikkei tarvetta ole tullutkaan.
Harvakseltaan noita tulee käyteltyä, hommasin silloin kun vaimo asui osan viikosta eri paikkakunnalla, mutta ne ajat ovat nyt ohi. Varsinkin tuon tekopillun käytöstä ja putsaamisesta on oma vaivansa, ja kun laukean sillä niin nopeasti, niin ei oikein yleensä ole vaivan arvoinen. Jokin aika sitten tosin ollessani yksin mökillä tuli sillä pari varvia vedettyä, kun pienessä viinissä oli herkkyys sopivasti taittunut.
Nuorena sinkkumiehenä ysärin alkupuoliskolla oli pari senaikaista tekopilliua, moottoroitu möhkö ja silikonilötkö, joka hajosi aika pienellä käytöllä.