Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.

Sofia Belorf rakastui mystiseen miljonäärimieheen

Vierailija
05.09.2024 |

Sofia on kuvattu miehen kanssa puhelin toisessa kädessään ja luksusmerikkiliikkeiden paperikassit luonnollisesti toisessa kädessä. Sofian elämä on nyt luksushotelleja ja matkustelua sekä shoppaamista luksusliikkeissä.

Seiskassa juttua sekä kuvia. Oisko tämä nyt sitä tosurakkautta? 

Kommentit (4564)

Vierailija
4561/4564 |
18.04.2026 |
Näytä aiemmat lainaukset

Vierailija kirjoitti:

Apua tuo story IG:ssä, jossa yrittää kirjoittaa englanniksi miten aikoo pitää ensimmäisen live-IG:n ikinä. Tuo on siis täynnä kirjoitusvirheitä. Eikö hän osaa englantia ollenkaan? Ihan kamala myötähäpeä tuli taas. Alan epäilemään, että keskustelee rilliksen kanssa translaten avulla tai jollain viittomakielellä tai kuvakorteilla.. puhuukon tv-sarjassa yksittäisillä, lyhyillä sanoilla englanniksi, jottei paljastuisi, ettei oikeastaan osaa kunnolla englantia? 

 

Miten on mahdollista. Ihminen, joka matkustanut ja deittaillut muitakin ulkomaisia henkilöitä kirjoittaa englantia samalta tasolta mitä itse kirjoitin 4.luokalla.  Olen hyvin, hyvin hämmentynyt. 

Sofia puhuu rakkauden kansainvälisellä kielellä :D

Vierailija
4562/4564 |
26.04.2026 |
Näytä aiemmat lainaukset

Hey, jos arvostelette nykyistenne exiä julkisesti se on tosi trash ja sivistymätöntä ja tyylitöntä. Teette sillä vain itsenne naurunalaiseksi ja se osoittaa, että teillä on huono itsetunto ja tilannetajun puutetta. Jokainen voi ottaa itselleen tämän vinkin talteen. Kiitätte myöhemmin ja ette kerää elämäänne negatiivista energiaa.


En aio ikinä katsoa tätä sarjaa. Ikinä. Yhh. 

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
4563/4564 |
26.04.2026 |
Näytä aiemmat lainaukset

Miettikää, kun tuolla Sofialla on 100 000 dollarin kello. Kun tulee Suomeen, voi ostaa pienen asunnon myymällä kellon. Huikeeta!

Vierailija
4564/4564 |
29.04.2026 |
Näytä aiemmat lainaukset

Tyhjän oloista elämää jos raha ja luksus on kaiken keskiössä. 

Toivon Sofian ja Jeffin elämään Rakkautta ja arvoja joissa apua tarvitsevien ihmisten lähimmäisenä toimiminen  ja rinnalla kulkeminen toisi syvän tarkoituksen elämään.  

Sellaista olisi ilo katsella, toisin kuin tyhjää luksusta.