Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Olipas ihana isä sydänääniä-sarjassa!

Vierailija
25.03.2011 |

Oikein tuli tippa linssiin kun puhui niin ihanasti vaimolleen synnytyksen jälkeen ja kylvetti ja hoiti vastasyntynyttä. Onhan meidänkin iskä osallistuva ja kaikkea, mutta toi oli jotenkin over the top ihana :D

Kommentit (4)

Vierailija
1/4 |
25.03.2011 |
Näytä aiemmat lainaukset

en kestäis kotona katella. Osallistuva voi olla, mutta että lässytävä ja ylisokerinen, yks.

Vierailija
2/4 |
25.03.2011 |
Näytä aiemmat lainaukset

Isä oli niin ihana vaimoa kohtaan ja oikeasti arvosti ja rakasti naistaan ja oli ylpeä synnyttäneen äidin suorituksesta.



Mä itkin koko jakson ajan, oli jotenkin niin ihana perhe ja samalla itkin omaa tilannettani, että minä en koskaan saa tuollaista. Olen myös kolme lasta maailmaan synnyttänyt yksin, ilman kivunlievitystä jne, mutta hyvä jos mies on kerran kävässyt sairaalassa pikasesti meitä katsomassa... ja kotona ei osallistu mitenkään, koska minähän ne lapset olen halunnut..



Mutta kaikkea hyvää tuolle ihanalle pikkuperheelle! Jospa josku joku rakastaisi minuakin noin paljon.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/4 |
25.03.2011 |
Näytä aiemmat lainaukset

Itkeä pillitti synnytyksen jälkeen ja sopersi jotain noloa. hitto sehän oli vaan synnytys

Vierailija
4/4 |
25.03.2011 |
Näytä aiemmat lainaukset

Omani ei lässytä eikä näytä tunteitaan muutenkaan, saati sanoisi kameroiden edessä rakastavansa minua.

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kuusi kaksi kaksi