Harrastanut anopin kanssa seksiä salaa?
Olin tulossa työreissulta toiselta puolelta Suomea ja jäin yöksi anopin luokse, ettei tarvisi ajaa koko yötä. Anoppini oli jättänyt alusvaatteita kuivumaan huoneeseen ja haistelin niitä pikkuisen. Vähän ajan päästä huomasin että Olin jo haistellut kaikkea ja alushousuja lojui ympäri ämpäri huonetta. Yhtäkkiä anoppi koputti oveen ja menin avaamaan ja lähdin pois vessasta. Hän tuli pian ulos ja sanoi: - Jos haluat haistella pikkareita niin pyydä edes lupa! Olin nolostunut ja pyysin anteeksi. Sitten anoppi veti housut jalastaan ja antoi minun haistella niitä ja senhän minä sitten tein. Illalla menimme saunaan ja kun olimme ottaneet vähän aikaan löylyjä niin nousin ja syleilin häntä. Ajauduimme sänkyyn keskenään ja siellä keinuimme koko yön. Kun lähdin sain vielä pitkän kielarin. En ole kertonut vaimolleni ja tämä on jatkunut jo yli 2 vuotta. Minulla on vieläkin todella vahva suhde anoppiin ja olen miettinyt eroa. Mitä teen, kun anoppi on niin flirttaileva? Haluaisin tehdä anopin kanssa enemmän, jopa jatkaa loppuun asti!? Eroaisinko vaimostani ja menisin anopin kanssa naimisiin, vaikka anoppi on 50 ja minä 35!
Kommentit (11)
Nussit niinkauan anoppia kunnes jäät kiinni ja sit jatkat jommankumman nussimista, mutta siihen asti vedä vaan tuplapillut!
Miksi ei nyky systeemi toimi saat molempia.
Ei me sitä olla salaa harrastettu, vaan ihan vaan itäsuomalaisena mökkeilynä. Anopilla on nimissään suvun mökki, ja kun me kesäisin, kuten tänäkin kesänä siellä vietämme viikonlopun vaimon kanssa, anoppi kolmantena, niin aurinkoisella säällä tapana on olla ilman rihman kiertämää. Eihän siinä mitään muuta tapahdu kuin että nautimme siitä varmaan kaikki kolme, kukin omalla tavallaan, ja saunakamarin lavitsalla kesäyössä naimme vaimon kanssa hieman normaalia himokkaammin
Keinuit anopin kanssa sängyssä? Jos et silloin painanut anoppia, niin unohda koko homma.
Vedä viikseen vaan niin kauan kuin saat
Serkkutyttö olisi ollut parempi roolihahmo tarinaan.
Todellakin jatkat salasuhdetta! Kun nussit anoppi, se ei ole niin vakavaa. Samasta puustahan he ovat.
itse fantasia tasolla eunkkaan anopilleni ja jos pääsisin häntä rankaisemaan sänkyssä niin se ei jäisi siihen. Kiinnijääminen kiihottaa
Mulla anopin kanssa suhde 1985 2007 kesään asti. Ikäero 17vuotta.
Hyvin pelitti ja helppo järjestää kun olin anopilla apuna. Joskus useemmin ja joskus taukoa. Loppupuolella appi eläkkeellä niin vaikeutui.
Yleensä nuolin anopille orgut ja sit panin. Vaimon kanssa samanlaista seksiä tosin paljon useemmin. Appi ei nuollut vaikka anoppi ois halunnu siitä kai alkoi. Tiesti oli jo vanha mies.
Tää ihan hyvä yhtälo
Kosi anoppia ja murra vaimosi sydän. Muuttakaa ulkomaille pakoon juoruilta jos sitä haluat?