Painostava poikaystävä
Hei!
Olen 22v tyttö ja minulla on 26v poikaystävä.
Mietinkin sitä, että onko normaalia kumppanilta käyttäytyä niin, että jos olen hänen luona yötä ja jos mulla ei tee seksiä mieli joka ikinen kerta, niin hän suuttuu ja vaatii mua menemään ulos/lähtemään hänen luotaan pois, jotta hän saa runkattua.
Hänestä tulee myös todella ilkeä ja puhuu mulle rumasti jos sanon että tuntuu epäreilulle, että hän häätää mut pois jos ei tee mieli seksiä.
Hän voisi mennä esimerkiksi hoitamaan hommansa vessaan tms, jotta mun ei tarvitsisi yhtäkkiä lähteä häädettynä kotiin tai mennä seisomaan pihalle puoleksi tunniksi haukkujen kera, eli en ole missään nimessä kieltänyt häntä runkkaamasta
Onko vika mussa kun on musta outoa vai onko muillakin tälläistä suhteessa?
Kommentit (22)
Tarinat vaan huononee iltapäivää kohti. Onko työhakemukset tehty ja edellisten perään soiteltu?
Mitä kaikkea ihmiset onkin valmiita kestämään muka perisuhteen vuoksi...
Eikö joku kompromissi löytyisi, pikku poskihoito vaikka?
Mitä helevataa? Miksi sinä katselet tuollaista sekopäätä hetkeäkään? Jätä se idiootti. Se läjä zontaa ei siitä yhtään sen paremmaksi vuosien varrella muutu.
Miksi sitten olet parisuhteessa jos et halua seksiä?
VÄÄRÄ PALSTA SEKSIALOITUKSELLE.
POISTOON.
Lainaa sille vaikka kättäsi, oma käsi ei tunnu niin hyvältä.
Eroa, ihan oikeasti. Tuollaisen häiriintyneen kanssa ei kannata omaa elämää pilata.
Jätä menemättä hänen luokseen jos ei petihommat huvita. Saatat huomata että ne eivät oikeasti hänen kanssaan huvita koskaan, sen verran hienolta mieheltä vaikuttaa kuvauksesi perusteella.
Vierailija kirjoitti:
Mitä kaikkea ihmiset onkin valmiita kestämään muka perisuhteen vuoksi...
Tarkoitit varmaan mitä miehet ovat valmiita kestämään, sivusto on täynnä naisia ruikuttamassa kuinka eivät itse valinneet miestä?
Vierailija kirjoitti:
Kyllä vika on sussa Raimo.
Terve hyvä serkkuni! Palaan asiaan...
Vierailija kirjoitti:
Suikkari sovinnoksi?
Tällä palstalla on kyllä ihan älyttömät määrät kullinlutkuttajamiehiä ja muita anaalipoikia. Imekää vain keskenänne, älkääkä aina tarjotko tätä joka paikkaan.
Naiset valittaa kun ei saa miestä, jas sitkun saa niin valittaa kun tarvis tehdä jotain suhteen eteen.
Päätä suhde välittömästi. Ansaitset parempaa kohtelua.
Vierailija kirjoitti:
Päätä suhde välittömästi. Ansaitset parempaa kohtelua.
Rupee lasboksi.
Tuossa iässä kuuluukin panna. Ja jos ap ei halua panna, niin sitten hoitelet miehesi suullasi tai käsilläsi. Ihan perus settiä, mikä sunkin tulisi tietää ilman vauva palstalla kyselemistä.
Jätä se sika!