Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Työkyvyttömyyseläkeläinen etsii naista!

Vierailija
13.03.2024 |

Miten purisi tämmöinen ilmoitus vai kannattaako mainita? Mt syyt eläkkeen perustana. 

Kommentit (3)

Vierailija
1/3 |
13.03.2024 |
Näytä aiemmat lainaukset

Hyi

Vierailija
2/3 |
13.03.2024 |
Näytä aiemmat lainaukset

Kävisi ihan hyvin meikäläiselle ap. Mt syyt voi olla ok, jos lääkitys kunnossa. Mutta ei saisi oireilla mitenkään ja lääkkeet pitää ottaa.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/3 |
13.03.2024 |
Näytä aiemmat lainaukset

Itsellä masennus ja tuloina vain tt-tuki. Ei estänyt edes perheen saamista. Ei vain pidä huudella niistä tuloista tai ongelmista vaan ne todellakaan eivät saa näkyä.

Mene salille, harrasta jotain ihmisten ilmoilla, kerää säästöjä pimeistä töistä, elä normaalissa salonkikelpoisessa asunnossa kunnon sisustuksella (täysin mahdollista tulottomanakin jos et tuhlaa rahaa tupakkaan ja alkoholiin).

Kryptolompakossa on säästöjä 25k, tuilla elää hyvin ja vastuu lapsista on 50/50.

Ihan oikeasti, kuka tahansa tässä maassa voi saada puolison ja lapsia (jos ei jää hedelmällisyysongelmista kiinni). Ei ole edes rahasta kiinni. Käytä luovuutta. Pidä ulkonäöstä ja kunnostasi huolta. Käy lenkillä tai treenaa. Sivistä itseäsi, lue kirjoja.

Mikään näistä ei vaadi kovin suuria rahakasoja tai palkkatuloja.

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: yhdeksän seitsemän yhdeksän