Kokemuksia S pankista kaivataan.
Jos ole S pankin asiakas, niin kertoisitko kokemuksesi. Onko hyvät vai huonot.
Ja palkonko veloittavat kuukaudessa kun.käyttää ko pankkia.
Kiitos.
Kommentit (4)
Mulla on n.s. kakkospankkina ja on toiminut hyvin. Ei maksa mitään. Heillä ei siis ole kuukausittaista palvelumaksua, ainakaan minun tilimuodossani.
Eivät veloita mitään. Kaikki toimii sujuvasti.
Minulla S-Pankki oli kakkospankkina, ja asiakkaaksi ryhdyin nimenomaan kuluttoman luottokortin vuoksi. En käyttänyt sitä ollenkaan, vaan pidin kaiken varalta yritykseni korttina. Yritys meni lopulta nurin, ja kortti luonnollisesti lakkautettiin, mutta kaikki muu jatkui ennallaan. Nyt S-Pankki on ainoa pankkini, eikä ole valittamista. (Sijoitus- ja laina-asioista en osaa sanoa mitään, kun en ole kokemusta.)
Ja miten ne Osuuskuntavaalit liittyy tähän?
0€ maksan, ei mitään valittamista. Siellä ollut palkkatili + toinen korttitili ja 8 säästötiliä jo pitkän aikaa. Luottokortinkin sain helposti 2500 luottorajalla ilman mitään kyselyjä