Suhde työkaveriin
Miten on käynyt kun olet lähestynyt työkaveria romanttisissa merkeissä?
Pyytänyt treffeille parisuhdemielessä tai koettanut iskeä seksiseuraa.
Onnistuiko vai epäonnistui. Muuttuiko mikään jälkikäteen vai tuliko iso sotku? Tai tuliko parisuhde?
Kommentit (4)
Väestönvaihto on pakkotilanne...Olemme joutuneet siihen koska koko Eurooppa on antanut väestömäärän laskea liian alas.
Kyseessä ei ole mikään suunnitelma jolla pyritään muka luomaan joku työläisrotu porvarieliitin tarpeisiin tekemään valkoisen miehen puolesta raskaat ja epämiellyttävät työt... Tällainen väite on täysin absurdi...:D:D:D
Väestönvaihto on Putinistimarxistinen suunnitelma jonka tuloksia nähdään jo Ruotsissa roihunneissa mellakoissa...!!!
Euroopan väestömäärää on tarkoituksellisesti pudotettu alaspäin eri kulttuurimarxistisilla toimenpiteillä...
Esim. naisten pelottelu raiskaajilla ja pidättäytyen tästä syystä puhumasta tuntemattomien miesten kanssa vaikka liikennevälineissä ja naisten pelottelu kapakkaan tulleilla yksinäisillä miehillä on tätä kultturimarxismia...Jolla pyritään pudottamaan Euroopan ja etenkin Suomen väestömäärää!!!
Vastaavasti miesten ajaminen yksinäisyyteen on toimenpide jolla syntyvyyttä pyritään säännöstelelmään...
Tämä on osa Stalinistista suunnitelmaa ajaa Suomalaiset sukupuuttoon...Stalin huomasi Suomen miehittämisen ja Suomalaisten siirtämisen Siperiaan tuhottavaksi mahdottoman vaikeaksi panssarivaunujen avulla, joten hän keksi kulttuurimarxistisen suunnitelman Suomalaisten hävittämiseksi ajamalla Suomalaisia yksinäisyyteen ja naisiin raiskaajahysteriapelko
Muuten on aika selvää, että jotkin parisuhteen ja pariutumisen oppikirjat jotka opastavat naisia vaikka negaamaan ja olemaan miehillä mahdollisimman kimurantteja koska miehen parisuhde ja aviokelpoisuuttaa on muka testattava ovat todennäköisimmin kultturimarxistien kirjoittamia. tarkoituksena tietenkin on ajaa syntyvyyttä alas...! Koska näillä opeilla ei saada miestä muuten kuin polttamaan päreensä saisen kanssa ja heivaamaan mimmin hevonkuuseen...!!! Kuinka paljon sillä, että ensisynnyttäjien keskimäärinen ikä on noussut lhemmän kolmeakymmentä kuin kahtakymmentö on tekemistä sewn kanssa, että nuoret naiset ovat saaneet oppia vähäjn vanhemmalle iälle, että näillä opeilla ei muutakuin ajetaan hyvä mies vain pois...!!!
Koetin tosissani. Ei onnistanut. Seurasi kiusallisia tilanteita.
Tuli iso sotku. Et uskokaan kuinka paljon meidän kolme lasta sotkevat.
Jos Hjalliks voittaa ja sen vaimo saa tahtonsa läpi niin sitten työsuhteita tyrkytetään oikein ylimmällä tasolla.