Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Miehen nelikymppislahja - autotalli uuteen uskoon biljardipöydän kera

Vierailija
18.08.2008 |

Tuoleja saisi olla ettei kavereiden tarvi seisoskella, mankka...

Kommentit (3)

Vierailija
1/3 |
18.08.2008 |
Näytä aiemmat lainaukset

Mies täyttää neljäkymmentä pikapuolin. Lahjaksi olen ajatellut ostaa hänen kauan aikaa haaveilemansa bilispöydän, joka laitetaan autotalliin. Autotalli on tällä hetkellä aika tyhjä, sillä meillä on paljon varastotilaa. Mitä ihmettä keksisin sinne pöydän lisäksi? Yksi vanha, tosin ihan nätti Askon lepotuoli on, lisäksi kai jääkaappi juomia varten (ystävät antavat tuon ilmeisesti lahjaksi täytettynä). Hirvesti rahaa ei ole pöydän lisäksi, joten hyvät ideat ovat kullanarvoisia!

Vierailija
2/3 |
18.08.2008 |
Näytä aiemmat lainaukset

Maalatkaa autotallin sisäseinät jollain miehekkäällä värillä? Sitten se bilispöytä keskelle lattiaa ja kulmaan lepotuoli. Seinien värinen sisustustyyny tuolille. Lisäksi ostaisin jonkun muunkin penkin/sohvan/pari tuolia, jotta on missä istuskella, kun kokoontuu kavereineen pelaamaan bilistä ja nauttimaan virvokkeita. Osta vaikka pari sellaista kokoon taitettavaa kankaista puutarhatuolia tms, jotka eivät ole kalliita, ja joissa on hyvä löhöillä. Tai sitten huutonetistä joku edullinen löhösohva. Jääkaappi nurkkaan, ja siinähän se sitten onkin.



Itse voisin ostaa ihan läppänä jonkun tyttökalenterin seinälle tai pari playboytä sohvalle lojumaan ;-). Olis oikein sellainen kliseinen miesten autotalli-oleskelutila sitten. Mutta tämä nyt riippuu ihan siitä, millainen huumorintaju miehelläsi on.



Ihanalta kuulostava lahjaidea muuten. Onnnea miehellesi!

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/3 |
18.08.2008 |
Näytä aiemmat lainaukset

Kuulostaa hyvältä nuo saamasi ehdotukset, itse olen samalla linjalla että istumatilaa pitää olla. Joku sohvanrohjake vaikka huutiksesta, sillä löhöilevät miehet mielellään eikä sitten tarvitse varoa jos menee vaikka olutta sohvalle. Voit saada ihan kohtuullisen sohvan muutamalla eurolla.

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kaksi yhdeksän neljä