Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Voi hiton kakarat!!!

Vierailija
17.12.2010 |

Laita täälläkin jouluksi mitään. 4- ja 6-v. lapset ja ne rikkoo vielä kaikki, isot penskat. Vaikka mitä yrittää laittaa ja tehdä, niin hilirimpsis vaan. Nyt ne hyppi ja heilui kiellosta huolimatta huoneessa niin, että kynttelikö tuli ikkunalaudalta alas ja rikkihän sekin perkele meni!!! Hermo menee, kun ei ne usko ja tajua mitään!

Kommentit (2)

Vierailija
1/2 |
17.12.2010 |
Näytä aiemmat lainaukset

että mikä tuon ikäisillä on, ettei niitä voi hetkeksi laittaa keskenään leikkimään? Heti joko hypitään pitkin seiniä ja huone räjäytetään suurin piirtein, tai sitten kuuluu kikatus koko ajan ja siitä arvaa, että taas tongitaan toisten intiimejä paikkoja..

Vierailija
2/2 |
17.12.2010 |
Näytä aiemmat lainaukset

Ei mun 3 lasta ihan tommoisia ole ja voi jättää ihan 2vuotiaankin yksin tai sisarusten kanssa touhuamaan. Mutta hei, just tämänhän sä halusit kai kuulla, eikös?

Sori, mutta naurattaa sun viesti, kiitos piristyksestä..



Ei mutta yritäpä jaksaa vaan, äläkä osta mitään kallista kotiin pariin, kolmeen (10v) vuoteen.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kahdeksan neljä seitsemän