Nainen, suostuisitko pissaamaan miehesi naamalle?
Oma mies pyysi tätä eilen enkä kyllä suostunut. Enkä usko, että pystyn jatkossakaan suostumaan.
Kommentit (14)
Suostuisin, ja olen niin tehnytkin eksän kanssa ollessani.
Olisi kyllä kiihottavaa todellakin. Pyysin vaimokkeelta, mutta eipä herunut pisaraakaan.
Joo, enköhän mä päälle kusasisi jos hälle olisi kovin tärkeää.
Meillä pissitään puolin ja toisin toistemme päälle ja juodaan pissaa ja hauskaa on. Vaimo kun ensin hieroo pillua naaman edessä ja sitten päästää lämpimät pisut naamalle niin kyllä kanki seisoo kiven kovana.
Vierailija kirjoitti:
Meillä pissitään puolin ja toisin toistemme päälle ja juodaan pissaa ja hauskaa on. Vaimo kun ensin hieroo pillua naaman edessä ja sitten päästää lämpimät pisut naamalle niin kyllä kanki seisoo kiven kovana.
Onnenpoika. Onko posliini? Innie vai outie?
Aijai, kyllä kiihottaa. Pitääpä katsoa parit naisten pissavideot netistä.
Mun vaimo sanoi että ei varmaan onnistu jos pyytämällä pyydetään. Tätä asiaa mielenkiinnosta voisin kokeilla mutta liekkö sitten ujopissa tai sit ei halunnut.
Mitä helskuttia, tollainen mies menis vaihtoon! 👋
Onnistuu kyllä, on aikasi kiihottavaa. Olin pissalla hän tuli kurkkii ja sanoi, voisin katsella kun pussit ja siiiitäpä se alkoi. Eipä mitään ihmeellistä, mutta hyvät värinä siitä kummallekin.
Tyttöystävän puolesta vastaan; kyllä vain. Kesti vuoden verran aluksi ennen kuin pikkuhiprakassa uskaltauduttiin vähän avautumaan fantasioista, ja hön tunnusti olevansa dom ja minä sub. Siitä se lähti; alistamisleikkeihin kuuluu meillä myös että hän pissii päälleni ja suuhun. Tiedän, kuulostaa monista takuuvarmasti ällöttävältä, mutta me tykkäämme valtavasti. Tyttis nauttii siitä uskomattomasta vallan ja miehen nöyryyttämisen tunteesta, ja minä taas täydellisestä alistamisesta. On ihan superkiihottavaa joutua polvilleen tai selälleen ja saada käsky ottaa kaikki vastaan pitkin kasvoja ja suuhun ja nuolla sitten paikat puhtaaksi. On meillä tietty ihan vaniljaseksiäkin yhdessä, mutta silloin kun orjalle näytetään paikkansa, se on kyllä aina myös käsiraudoissa kylppärin lattialla😆
Vierailija kirjoitti:
Mitä helskuttia, tollainen mies menis vaihtoon! 👋
Kannattaa vaihtaa, jos ei oikein mielihalut kohtaa.
No tortun varmaan suostuisit vääntämään suuhuni niin kuin kuka tahansa miestään miellyttämään haluava nainen!
En suostuisi oman mieheni kanssa. Nuorena istuin miehen kasvoilla ja pissasin hänen suuhunsa hänen omasta pyynnöstä. Tavallaan siinä oli jotain kiihottavaa ja/tai pervoa, mutta silti, tai ehkä juuri sen takia, mies muuttui jotenkin ällöksi ajatuksissani. Jos olisin sinkku, ja joku random pano sitä haluaisi, ja itsellä olisi sillä hetkellä sopivan kinky-pervo fiilis, niin hyvin voisin tehdä sen taas. En tätä miestä kuitenkaan haluaisi tavata uudestaan kun kuvittelisin kuinka hänen hengityksensä haisee pissalta.
Eihän pyytäisi, enkä usko suostuvani vaikka pyytäs.