Nuo muut BRICS- maat imevät parhaillaan Venäjää kuivaksi. Eivät ne Venäjää tarvitse muuhun kuin alehintaisen energian ja raaka-aineen hankintaan. P u t i n tietenkin kuvittelee olevansa koko liittymän pomo, mutta totuus ei ole hänen kuvitelmansa.
Nuo muut BRICS- maat imevät parhaillaan Venäjää kuivaksi. Eivät ne Venäjää tarvitse muuhun kuin alehintaisen energian ja raaka-aineen hankintaan. P u t i n tietenkin kuvittelee olevansa koko liittymän pomo, mutta totuus ei ole hänen kuvitelmansa. 🤣😂
Kommentit (4)
Hauska video oli youtubessa. Kun Kiinan päämies saapuu paikalle, siellä oli koko maan johto vastassa. Kun Lavrov saapuu paikalla, vastassa on yksi turvamies, halveksien tuijottava kenttävirkailija ja rumpuja hakkaava tanssiryhmä.
Ja saa Venäjältä pyssyjä, ak47 on aina tarjouksessa ja muustakin tehdään mieluusti kauppoja
Millä se Brics aikoo lähtee haastamaan maailmaa dominoivia länsimahteja?? Tiiliskivien tuotannolla vai?? 😃
Mulle otetaan kuva tykinammuksesta joka ammutaan russukoiden raiskaajajoukkoon
.
200 e / kpl
.
https://signmyrocket.com/
.
.
Ukraina voittaa!
venäjä häviää!
.
Kunnia Sankareille !!