Maksuton vai maksullinen
Mies, kumman ottaisit mieluummin vaimoksi? Eli nainen joka on jakanut 300 miehelle ilmaiseksi vai sellainen joka on tehnyt saman rahasta?
Itse ottaisin ehdottomasti mieluummin jälkimmäsen.
M46
Kommentit (4)
Hmm. Kyllä ensimmäinen kuulostaa enemmän sellaiselta naiselta joka seksistä aidosti nauttii. Jälkimmäisestä jää epäilys, että maistuisikohan seksi hänelle kuitenkin vain duunipäivältä, mikä ei pitemmän päälle varmaan tee suhteelle hyvää.
En kuitenkaan moralisoi kummankaan valintoja, tämä nyt oli vain tällaista kumman kaa -pohdintaa.
Mulla on sen verta korkeat moraalikäsitykset, että en kumpaakaan.
Se, joka antaa ilmaiseksi. En haluaisi naista, joka harrastaa seksiä muuten kuin kiimasta. M34
Ehdottomasti seksiä haluavan naisen. Mitä hyötyä on naisesta joka on vain rahan perään ja vain näyttelee haluavansa seksiä.
Itse otin vaimon joka himoitsi kulliani ja orgasmeja joita sai kanssani. Ei ole tarvinnut katua ja olla koskaan puutteessa. Hän haluaa vielä eläkeiässäkin. En tiedä montako miestä ehti olla kun nuorena tavattiin. Oli kumminkin ehtinyt jo seurustella siitä päätellen että exä itki perään.