Mies : vaihdathan alushoususi joka päivä?
Kommentit (36)
Kerran päivässä vähintään. Välillä 3 kertaa.
Vaihdan silloin kun menen suihkuun en muulloin!!!
Kerran vuodessa. Käännän välillä toisinpäin ja vaihdan vasta kun ovat kovettuneet liasta sellaisiksi että hankaavat jo pahasti. Peseydyn samalla.
En ihan joka päivä, mutta työkaverin kanssa kerran viikossa vaihdetaan.
Vierailija kirjoitti:
Vaihdan silloin kun menen suihkuun en muulloin!!!
Täällä myös lauantaisin saunan jälkeen 👍
En. Käytän ne loppuun ja maailma pelastuu
Normaalisti kerran viikossa nyt helteillä vaihdan jos huomaan niiden haisevan.
Kun tulee ralliraita niin voi kääntää toisinpäin, sitten kun tulee uusi niin kääntää nurinpäin, ja siitä vielä toisinpäin. Neljästi voi käyttää samat kalsarit!
Kerran viikossa riittä meille jotka ei rassta tuhkaluukkuja ja ollaan oikeita miehiä eikä mitää vihervasemmistolaisia ituhippejä jotka pieree kun syövät kasvisruokaa!
Vaihdan alushousuni uuteen Mersuun
Kahta en vaihda: alushousut ja sukat.
stefani pitää eikä perse haise vaihdan 4pv välein. menkää lääkäriin jos vuotoa ja hajuja tulehduksista..
Vierailija kirjoitti:
En käytä alushousuja.
Yök. Kaikki kusitipat ja talliraidat housuissa, pallihiestä puhumattakaan 🤮
En, mutta parittomina päivinä pidän vasemmassa, parillisina oikeassa lahkeessa.
Riippuu siitä, kuinka paljon on kysyntää käytetyille. Täytyy kuitenkin saada miehekäs tuoksu niihin ennen postitusta
Vierailija kirjoitti:
Normaalisti kerran viikossa nyt helteillä vaihdan jos huomaan niiden haisevan.
Viikon pidetyt alushousut eivät ansaitse miehellä edes alushousun nimeä. Pierukellot on parempi nimi.
Kerran viikossa