Av:n aiheet
Av:n aloitukset ihmetyttää, ihmettelen miksi on niin paljon aloituksia ja kommenteja jotka eivät osoita hyvää ja asiallista tyyliä tai miten keskuteluihin osallistuvilta odotettiinkaan..
Miksei ylläpito poista näitä mauttomia, solvaavia, herjaavia ketjuja? Vaikka joku kysyisi asiallisesti esim. jostain uskonnosta yhtä asiallista vastausta kohti on vähintään viisi asiatonta.
Itse ainakin mielelläni lukisin lapsiperheen arkeen liittyviä aloituksia ja kaikkia vauvajuttuja yhä vaikkei itsellä oikeastaan vauvaa enää ole, mutta voisinpa päteä "asiantuntijana".
Kommentit (4)
kuten Jyrki Lehtola Iltalehden kolumnissaan kirjoitti, pisti kyllä vähän miettimään, millaisella palstalla sitä aikaansa viettää ja kannattaako?
kuten Jyrki Lehtola Iltalehden kolumnissaan kirjoitti, pisti kyllä vähän miettimään, millaisella palstalla sitä aikaansa viettää ja kannattaako?
Eli nyt lopetan t.ap
"Pidäkkeettömän vihan äänenkannattajan eli Vauva-lehden nettisivuilla", ei Vauva-lehti.
kannattaa varmaan kirjautua palveluun ja keskutella noilla muilla osioilla. tämä av on tämmönen...