Kysymys naisille dekolteesta?
Minkälaista algoritmia käytätte valitessanne kuinka syväänuurrettu dekolteenne voi olla, siis rintavaon suhde kuppikokoon tms.?
Kommentit (7)
Mulla on niin luinen rintakehä, ettei kiinnosta esitellä yleisillä paikoilla. Mutta vastauksena kysymykseen, algoritmini nimi on "käytän just niin syvään uurrettua kaula-aukkoa, mikä nyt sattuu päälle tulleessa paidassa olemaan." Eli randomgeneraattorilla mennään.
Niin joo, mun paidoista 99% on miesten osastolta. Ei niissä kovin useasti ole napaan saakka uurrettua kaula-aukkoa.
Kyllähän tämä on niin vaikea matemaattinen ongelma, että tuskinpa saat tyhjentävää vastausta tähän ikuisuuskysymykseen.
En mitään algoritmia, isot rinnat näkyy ja erottui aina. Mulle on tultu joskus töissä nuorena sanomaan että lopeta rintojen esittely - tilanteessa jossa mulla oli paksu peittävä pooloneule päällä. En voi rinnoille mitään, ne näkyvät aina koska ovat isot. E-kuppi on. Toivoisin että tissinhaukkumisketjut voisi lopettaa palstalla.
G-kuppi, en näytä valoa. Ikinä