Ärsyttääkö se, että siskosi on sinua laihempi?
Mites naiset.. Kadehditko hoikempaa siskosi? Saako hän enemmän huomiota miehiltä ja muilta? Mulla näin. Oma mieskin käyttäytyy siskon seurassa ihan eri tavalla..
Kommentit (15)
Voithan sinäkin laihduttaa samaan kuntoon kuin siskosi on!
ap ehkä hän ei ole vain hoikempi, vaan oikeasti mukavampi ihminen
Sulla ainakin on joku paha siskosyndrooma kun suollat jatkuvasti näitä jankutuksiasi.
ei haittaa että sisko on hieman hoikempi kuin minä
hän on minua 2v vanhempi, mutta näyttää 15v vanhemmalta :D
Sisaruus jatkuu siihen saakka kunnes kasvaa aikuiseksi, yleensä siinä vaiheessa kun perustaa oman perheen.
No itse olen 188cm 92kg mies joten aika huolissani olisin jos 165cm siskoni olisi mua painavampi 😄
Vierailija kirjoitti:
ap ehkä hän ei ole vain hoikempi, vaan oikeasti mukavampi ihminen
Tämä. Ettei vaan olisi menossa siskokset vaihtoon.
siskoni on minua lihavempi mutta häntä ei ärsytä että olen laihempi.
Ei ole ja vaikka olisi niin mitä sitten. Mun sisko on mua 16 vuotta vanhempi, ja mun mies ei ole kiinnostunut vanhemmista naisista.
Ei ärssytä. :D Ja me ollaan niin erilaisia, että meistä jo senkin vuoks kiinnostuu ihan eri miehet. :DDD ja erilainen makukin :DDD
Mua ei muitten koko haittaa. Siskokin on valittanut siitä kun minä en liho. En tiedä miksi mutta kaksi naista on valittanut siskolle siitä kun veljesi ei liho millään. Sieltähän löytyy heti komppaamista että tietää kuinka ärsyttävää se on.
Juon ja syön ihan mitä vaan ja paino ei siitä muutu. Nämä neitoset tuntuvat ottavan painoa suunnilleen kaikesta. Löysivät kätevän syyn mun takia. Olet niin läpipasko että mikään ei ehdi lihottaa sua. Kätevää koska näin vika ei ole ainakaan niissä.
Ei. Minä olen meistä se kumpi on ollut aina enemmän miesten makuun. Olen normaalipainoinen mutta meistä tuhdimpi.
Ei ärsytä. Päinvastoin olen iloinen että hänellä on asiat hyvin.
vs jos asiat olisi huonosti, siitä olisi harmia minullekin.
Hyvä näin.
Ei. Siskon paino ei minun painoon vaikuta mitenkään. Siskolla on sitäpaitsi syömishäiriö ja sen takia on niin laiha.
Ei ole siskoa ja vaikka oliskin niin tuskin ärsyttäis koska olen itse normaalipainoinen.