Kaksi miestä yrittää pokata minua
Ei tämä varsinaisesti ole ongelma, mutta outo tilanne.
Oltiin yhdellä mökillä n.kk sitten isolla porukalla. Siellä kaksi miestä iski silmänsä minuun ja flirttaili. Molemmat minusta ok. Jo mökillä olessa selvästi skabasivat kumpi minut saa napattua. Kaveritkin huomasivat tämän ja avoimesti kommentoivat.
Nyt nämä molemmat pyytää jatkuvasti treffeille yms. Olen mennyt ja avoimesti kertonut että viime viikolla olin muuten Jaskan kanssa leffassa. Vauhti kiihtyy ja nyt toinen pyysi jo lentäen Tukholmaan kanssaan. Kuittasi vielä, että sano sille Jaskalle että oot mun tyttöystävä nyt.
Jotenkin hämmentää. En ole tällaista tilannetta itse pyytänyt. Haluaisin tutustua itse ja tehdä valinnan, enkä tällaista kisaamista
Kommentit (15)
Vierailija kirjoitti:
Annoitko jo molemmille?
En. Koska kuten sanoin, haluan ensin tutustua
Ap
Vierailija kirjoitti:
Vierailija kirjoitti:
Annoitko jo molemmille?
En. Koska kuten sanoin, haluan ensin tutustua
Ap
Mikä sitten on ongelma, lopulta kaikki kuitenkin saa, eiks vaan?
No meinaatko antaa molemmille ns. testi mielessä, et kumpi tuntuu mukavammalta?
Ovatko tosissaan vai vain kisaamassa?
Vierailija kirjoitti:
No meinaatko antaa molemmille ns. testi mielessä, et kumpi tuntuu mukavammalta?
Yleensä annan - testimielessä nimenomaan !
Naisena valitsen toki kokonaisuutena parhaimman, eli rikkaamman ja vahvemman.
Panotkin sujuu paremmin !
N31
Mikäs tuossa paitsi että heillä saattaa olla keskinäinen skaba asiasta, mikä lisää naiselle paineita.
Onko siinä jotain ihmeellistä jos miehet haluaa panna naisen kanssa. Sinä tahdot tutustua ensin vaikka toiset tahtoo seksiä pelkästään.
Hajoo siihen.