Viime maanantain tv1 vamppikoulu 21.20
Kuka katsoi ohjelman ja mitä mieltä olet?
Mieheni kanssa on vitsailtu asiasta koko viikko.
Ollaan mietitty että tehoaako ohjelmassa esitetyt opit oikeasti.
Ja mietittiin että mihinköhän bordelliin tyttöjä koulutettiin, sillä varjolla että sieltä varakas mies löytyisi.
Kouluttajan kommentit, että miellyttämällä miestä oikein ei tarvitse päiväkään tehdä töitä, koska mies maksaa kaiken ja elättää. Saivat kyllä miettimään että onkohan tuossa minkä verran perää.
No, jaa ei taitaisi suomineidolle tämä tyyli sopia.
Kommentit (11)
ja tanssi opiskelut olivat hubaa katsottavaa.
Ja uskomatonta että yksi naisista oli käynyt jo vuoden tätä koulua..
Eikö kukaan muu ole katsonut ohjelmaa?
Hämmästelen asiaa.
haluavat sellaisen kotiorjan joka tarvittaessa levittää aina jalkansa. Eikä sano poikkipuista sanaa.
Mulle jäi erityisesti mieleen se, kuinka kouluttaja (mies) demonstroi, miten naisen pitää roikkua miehen polvissa anelemassa rahaa pikkutyttömäisellä äänellä ja opetus oli, että kunhan vain tarpeeksi sinnikkäästi sitä rahaa kärttää, kyllä se mies kohta heltyy... Siitä asetelemasta oli kyllä tasa-arvo kaukana!
tuollainen touhu, suurin osa läskejä ja yrittivät muka olla niin seksyjä... APUA!
samaa mieltä konttaamisesta.
Ja eilen mieheni konttasi minua vastaa eteisessä kun tulin kotiin. Ja takertyi vyötärööni ja tuijotteli silmiin.
Ja minä katsoin huuli pyöreänä että mitä ihmettä, kunnes tajusin mieheni matkivan ohjelman oppeja. Ja kyllä meillä meillä molemmilla nauratti.
Ja mieheni joka työskentelee venäläisten kanssa. Sanookin venäläisten miesten olevan aikamoisia sovinisteja. Vaikka muka esittävät pitävänsä naisiaan kuin kukkaa kämmenellä.
Silmälumetta vain.
Venäläinen erittäin rikas liikemies, jolla on paljon valtaa.
näillä venäläisillä naisilla olla oikeasti köyhät ja huonot oltavat. Jotta tällaiseen lähtevät.
Ja eivät nämä oligarkit heitä vihille vie vaan pitävät rakastajattarina. Ja mitä sitten kun nainen vanhenee. Kyllä uusia lolitoja löytyy.
Kysyhän yksikin heistä että mistä ne rikkaat miehet löytyy. Ja kouluttaja sanoi että töistään.
Hyvä neuvo..
Olisi muuten hyvä tietää viiden vuoden päästä että missä samaiset naiset silloin ovat. Onko rikas mies löytynyt noin halvan näköisille naisille.
Kyllä heitä taidettiin ilotytyöiksi kouluttaa, eivät vain itse sitä tienneet.
en ihan alusta tosin. Minusta se oli lähinnä säälittävää. Kertoo yhteiskunnasta enemmän kuin niistä naisista. Että ainoataan pääsy rikkaisiin naimisiin takaa paremman elämän. Ja että raha on se ihmisen arvo.
Eräänkin tytön rikas poikaystävä (joka siis piti saada naimisiin) osti hänelle vaatteita. Toinen tyttö ihmetteli, että onpa pihi mies, kun ostaa vain Mexxin vaatteita...
etsi se areenasta kesto puoli tuntia.
Herättää ajatuksia..