Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Polttariseurue Virossa

Vierailija
20.07.2008 |

Osaakohan ne olla siellä fiksusti? En ymmärrä, miksi juuri Viroon.

Kommentit (7)

Vierailija
1/7 |
20.07.2008 |
Näytä aiemmat lainaukset

Jos nyt miehistä on kyse,niin ensimmäisenä tulee viina ja naiset mieleen

Vierailija
2/7 |
20.07.2008 |
Näytä aiemmat lainaukset

valitettavasti.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/7 |
20.07.2008 |
Näytä aiemmat lainaukset

En kyllä estäisikään. Olen vain kuullut tarpeeksi juttuja näistä miesporukoitten viron-reissuista. Naisia ja viinaa, viinaa ja naisia huoh... Toivottavasti sun miehen seurue on fiksumpi.

Vierailija
4/7 |
21.07.2008 |
Näytä aiemmat lainaukset

En kyllä uskaltaisi enää ilman kumia olla miehen kanssa.

Vierailija
5/7 |
21.07.2008 |
Näytä aiemmat lainaukset

omissa polttareissaan Tallinnassa, enkä kyllä usko, että mitään naisia kävivät siellä hoitelemassa. Tissibaarissa olivat olleet ja sen avoimesti kertoivat. Että eiköhän ne ihan kunnollakin osaa olla, riippuu toki miehestä ja sen kavereista.

Vierailija
6/7 |
21.07.2008 |
Näytä aiemmat lainaukset

Tiedän 3 polttarit jotka ovat poikaporukalla järjestetty Virossa...

Jokaisessa ohjelmistoon kuulemma kuului huoria. Jos ei polttarisankarille, niin sitten juhlaväelle.



Sinnehän se on hyvä mennä. Halpaa ja kukaan ei tunne.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
7/7 |
21.07.2008 |
Näytä aiemmat lainaukset

Ilmeisesti siis todella säälittäviä miehiä ja parisuhteita!



Miksikö Viroon polttareihin. No, esim. siitä yksinkertaisesta syystä, että polttareihin on kiva lähteä jonnekin kotiympyröistä ja kotikaupungin yöelämästä pois. Siis jonnekin vähän spesiaalimpaan paikkaan. Koko polttariseurueen rahtaaminen jonnekin pidemmälle ulkomaille taas olisi liian kallista ja aikaa vievää; ei onnistuisi tai kannattaisi yhden illan/yön takia. Viro on lähellä ja parempien (nopeampien) kulkuyhteyksien päässä sekä halvempi kuin stokis. Ainakin pk-seudulla on ihan normaalia, niin miehille kuin naisille, suunnata Tallinnaan polttareihin. Tiedän muutamatkin Tallinnassa järjestetyt polttarit, eikä niihin kuulunut kyllä maksulliset seksipalvelut! Erään miespuoleisen kaverini polttareissa esim. suunnattiin Viroon SURFFAAMAAN.



Joidenkin (niiden säälittävien) miesten (ja naistenkin) polttareihin kuuluu seksipalvelut, mutta sillä ei TOSIAAN ole mitään tekemistä sen kanssa, vietetäänkö polttareita Virossa vai kotisuomessa. Huoria on helppo tilata ihan mihin tahansa Helsingin hotelliinkin, eikä sen kympin parin säästön takia mihinkään Tallinnaan lähdetä. Jos mies on pettääkseen polttareissa, hän tekee sen riippumatta maasta tai kaupungista.

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: neljä kaksi viisi