Palstan huonoin trolli mielestäsi?
Minusta " Paula täsä" on ykkönen. Niin huonoja etten jaksa edes avata.
Kommentit (14)
Harmiton tyyppi. Minusta pervertikot ovat pahimpia
Holvikaari on ihan hauska. Paula vain tylsä.
Vauvaan ei tarvitse kirjautumista, joten käyttäjiä ei voi identifioida. Kaikki voivat siis trollata miten vain. Tässäkin saattaa olla Paula täsä, Holvikaarihullu, Se sika, Rokotekriittinen, Putinin trolli ja Kahvistakin saa enemmän haittavaikutuksia, tai sitten ei ketään näistä.
Henna. Kaikki nämä kehitysvammainen 51v mies jutut sun muu sekava shitti on sen näppikseltä peräisin.
Se tyyppi jo ja ex-vaimo teki sitä ja tätä. Joka nukkuu suulissa on aika vammaisen huono.
Silppu/Kiukkuinen/Punaisen talon varjossa plus ties kuinka monta muuta nimimerkkiä. Aina sama aggressiivnen jankkaus samoista aiheista: suku, vauvat, hoitohenkilökunta... onneksi se on viime aikoina ollut hiljaisempi.
Minä olen huonoin trolli koska ne ketkä myöntävät paheensa niin ovat täydellisiä ja minä myönnän joten olen huonoin trolli koska trollaaminen on kans huonoa mutta en tee sitä millään sietämättömällä tavalla.
Onko muuten Hel-Nyc trolli kadonnut?
nasset. epäilen että heitä on 2-5 ja saavat eston hetkeksi. kuten eilen oli sellaista viestiä ettei jäänyt epäselväksi mikä aate jyllää. palaavat kun porttikielto päättyy.
Vieläkö se ammattivalittaja on hengissä?
eilen oli niin villi meininki että piti tehdä reklamaatiota. taisi mode olla kokonaan pois.