Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Mielikuvituksellisimmat seksilelut

Neppari
10.01.2022 |

Kertokaas mitä kaikkea olette soveltaneet seksileluina? Kurkut, banaanit, tussit, harjat, suihkut on varmaan yleisimpiä, mutta mitä muuta? Sormet ja kalut on sitten aika tylsiä vastauksia.

Kommentit (5)

Vierailija
1/5 |
10.01.2022 |
Näytä aiemmat lainaukset

Nuorena tyttönä oli pakko soveltaa. En tietenkään voinut surrutella millään vekottimella enkä halunnut että kukaan löytää mitään tyyliin jellyjortikkaa vaatteiden seasta (tiukka kuri, vanhemmat tutkivat laatikot).

Kokeilin kynttilää ja harjanvartta, mutta porkkana muovipussissa oli paras. Pussi piti tietenkin pestä, ja kun porkkana oli ollut suljetussa muovipussissa niin toki hävitin sen syömällä. Aluksi yökötti, sitten tuntui ällöttävän pervolta ja lopulta kivalla tavalla pervolta.

Saunaan usein äiti tuli mukaan, mutta jos hänellä oli muuta menoa menin yksin ja panin suihkun pienelle ja irrotin varovasti sen suihkupään, niin tuntui mukavalta päästää hiljaa sieltä letkusta kohti omaa alakertaa. Se oli ihan uskomattoman kiva tunne kun ekoja kertoja oppi antamaan itselleen orkut.

Vierailija
2/5 |
10.01.2022 |
Näytä aiemmat lainaukset

Musta on näyttänyt siltä, että porealtaista ja kylpyläaltaiden vesihierontalaitteista löytyy jotain kivaa naisille. :)

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/5 |
10.01.2022 |
Näytä aiemmat lainaukset

Nuorena miehenä hoksasin että kun kylpyammeessa irrottaa suihkusta suutinosan ja siellä veden alla liikuttelee letkusta tulevaa vesisuihkua, se tuntui ihan järkyttävän hyvälle ja kun kuvittelin sen vesipaineen muodostaman "patsaan" pilluksi, orgasmihan siitä seurasi. Ihokarvoihin tarttuva sperma olikin sitten aika tehmeaa tavaraa, mutat lähtihän sekin suihkun ja saippuan avulla irti. Olen naimisiin mentyäkin joskus purkanut itseni, mutta pilluun tottuneena siinä kestää jo aika pitkään, onnistuu silti lopulta. Naisten paikat voi olla hiukan herkemmät vesisuihkun alla orgasmin saavuttamiselle ja siitä oon jopa hiukan kade, kun tiedän kuitenkin miten ihanalle se tuntuu kun lopulta sen avulla laukeaa.

Vierailija
4/5 |
10.01.2022 |
Näytä aiemmat lainaukset

Deodoranttipullo, pehmolelu ja leggareista solmittu tiukka mytty. Jälkimmäistä käytän vieläkin :)

Vierailija
5/5 |
11.01.2022 |
Näytä aiemmat lainaukset

Onhan noita vaikka mitä kokeiltu. Löylykauhan vartta, taikinakaapimen vartta, sähköhammasharjaa, niskahierontalaitetta, kesäkurpitsaa, pyyhettä, jne. Nyttemmin lelut on korvanneet nämä.

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: yksi kaksi seitsemän