Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Kertokaa oudoimmista/kauheimmista kämppiksistänne

Vierailija
09.09.2021 |

Oletko asunut tai asutko nykyään soluasunnossa, jossa olet saanut kummallisen kämppiksen tai sellaisen, joka sotkee ja mölyää niin, että koko rappu raikaa?

Omani oli aasialainen nainen, joka keitteli asunnossa todella pahanhajuisia ruokia. Koko kämppä lemusi ihan hirveälle! Ei uskaltanut tulla yhteisiin tiloihin jos minä olin siellä. Kerran oli menossa vessaan ja kun huomasi että olin keittiössä, paineli kiireesti omaan huoneeseensa. Kerran oli ostanut itselleen ison kalan joka täytti koko pienen pakastelokeromme. En saanut omaa herne-maissi-paprikapussiani mahtumaan sinne!

Kommentit (2)

Vierailija
1/2 |
09.09.2021 |
Näytä aiemmat lainaukset

Ilmeisesti skitsofreenikko, jonka sairaus ei kai ollut mitenkään hoitotasapainossa. Istui sisällä eteisessä oven edessä ja laittoi turvalukkoa kiinni, niin ettei kukaan päässyt sisään tai ulos. Piti ilmoittaa sitten asunnon omistajalle ja poliisille.

Tömpsyttelijä, joka soitti yötä myöten sähkörumpuja. Se töminä muuten kuuluu, vaikka kuulokkeet on. Oli myös kanta-astuja helvetistä.

Yksi poltti röökiä huoneessaan ja savua tuli oven alta. Ei lopettanut, vaikka kävin sanomassa monta kertaa.

Ja nämä kaikki samassa solussa, samaan aikaan!

Vierailija
2/2 |
09.09.2021 |
Näytä aiemmat lainaukset

Kämppis oli naturisti. Kulki yleisissä tiloissamme täysin nakuna ja istuskeli mm. keittiössä tuoleilla paljaalla pers... Ei huvittanut pyytää tuttuja käymään tuonne.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kahdeksan seitsemän viisi