Noloin asia jonka olet tehnyt ihastuksesi seurassa?
Kommentit (18)
Vierailija kirjoitti:
En kehtaa edes kertoa täällä.
Sama...
Okentanut lavuaariin, sänkyyn, lattialle, hänen pihaansa ja kerran vessanpönttöön.
Pissannut hänen päälleen. Ihastukseni pitää siitä.
Olen hänen seurassaan aina totaalinolo. Odotan vaan maankuoren halleamista, jotta voisin vajota pois näkyvistä noloine olemukseneni.
Vierailija kirjoitti:
Olen hänen seurassaan aina totaalinolo. Odotan vaan maankuoren halleamista, jotta voisin vajota pois näkyvistä noloine olemukseneni.
Älä turhaan. :)
Hän sai minut nauramaan niin, että päästin tosi kovaäänisen röhkäyksen. Se taas sai minut törähtämään uudestaan nauruun niin, että nenästäni purskahti reilusti räkää.
Tämä show sai hänet vuorostaan nauramaan, mikä oli ilmeisesti hyvä asia, koska hän pyysi minut kanssaan treffeille.
Kai minussa on jotakin eläimellistä charmia sitten.
En mitään kauhean noloa. On vaan välillä vaikea syödä kun perhoset vatsassa saattaa kestää 48 h putkeen (vaikka siis ei olla toistemme seurassa) :'D
Arviolta 10 sekunnin pieru.
Oltiin pyöritty jo monta tuntia ulkona pienellä porukalla, eikä siinä tietenkään kehdannut päästellä. Olin ihan ekstaasissa, kun päädyttiin ihastuksen kanssa kahdestaan sellaiselle matalalle lankkuaidalle istumaan vierekkäin. Vatsassa vaan kiersi ihan hirveästi, olin joutunut pidättämään pierua jo TODELLA kauan. Siinä sitten jännittyneenä ensin pääsi sellainen tosi kimeä PIUUUUUU, ja kun säikähdin sitä niin, että nytkähdin, tuli eka PRUT, ja sitten aloin nauraa ja pilasin kaiken... Kovaääninen PRUT-PRUT-PRUT-PRUT-PRUT-PRUT naurun tahdissa... Ja siitä naurusta ei vaan tullut loppua!
Ihastus oli äärimmäisen kiusaantunut ja lähtikin siitä sitten, jotain mutisi kotiintuloajoista... Ei hengailtu yhdessä enää sen jälkeen.
Vieläkin poskia kuumottaa kirjoittaa tästä.
En tehnyt aloitetta. Tämä on toistuva kaava noloudessani.
Vierailija kirjoitti:
En tehnyt aloitetta. Tämä on toistuva kaava noloudessani.
Aloitteen voi tehdä aina uudestaan.
Yritin herättää kiinnostuksen ja tehdä mustasukkaiseksi nuolemalla sen parhaan kaverin kanssa 🙄 Voitteko kuvitella... SE EI TOIMINUT!
No monta kerto nolannt itseni pahasti sama ihastus kyseessä tässä muutama:
1. Menin sille ja sanoin: "tykkään susta", hän sitten vastasi kylmällä äänellä "okey" (HÄN EI VAAN OLETTANUT ETTÄ SANOISIN NÄIN, KOSKA EI EDES ENNEN PUHUTTU ENKÄ ITSE AJATTELUT KERTOA))))) ja suutuin vastasin sille "miksi oot näin kylmä?" Hän sitt ohtitti kysemykseni rauhallisesti sanoi jotain ja sitten lähdin
JA ei huolia sen tilanteen jälkeen meidän väliset eivät muuttuneet akwardiksi.
2. En tuntenut vielä ihastusta. Olin ulkona pikku sikoni kanssa joka oli 3v ja vein jogurtin mukaan jotta syöttäisin hänen pihalla. No en sitten huomannut sitä että hän sotki minun vaatteet jogurtilla. Ajattelin sitten lähteä takaisin ja suojatien kohdalla joku auto pysähty ja kas se oli se ihastus ja HUOM en silloin tiennyt hänen olemasoloa
(ja jos joku ihmittelee mistä tiien hänet/hänen autonssa niin hän asui samassa kerrostalossa ja olen muutaman kerran nähnyt hänet menevän autoon. En ole nähnyt naama) Sitten vähän ajan päästä näin että koko vaatteni olivat sotkuiset ja hän oli ainoa joka näki ne
Sori pitkä testi ja liian ykstyikohtainen
Paljastanut ihastukseni. Sain naurut.
kertokaa lisää näitä olisi kiva lukee kun koko suomi on sulkeutunut
Ujostellut, ihan paniikkikohtauksen rajamailla..