Masturbointi etätöissä
Moniko pitää masturbointitaukoja etätyössä? Tai jos molemmat puolisot kotona niin ihan seksiä?
Itselläni mies on päivät työssä ja teen kotona etätöitä ja lapset ovat koulussa. En ole aiemmin masturboinut kovinkaan ahkerasti, mutta nyt olen huomannut sen päivisin lisääntyvän huomattavasti (n.3-4/vko), kun oma rauhakin on lisääntynyt.
Muut huomanneet samaa?
Kommentit (5)
Juu, paremmin ehtii päivällä hoitaa oman kivan kahvi- ja lounastauolla kuin lapsiperheen arjessa. Joskus kattelen pornoa ja nostatan kiihotusta työn lomassakin.
Vierailija kirjoitti:
Juu, paremmin ehtii päivällä hoitaa oman kivan kahvi- ja lounastauolla kuin lapsiperheen arjessa. Joskus kattelen pornoa ja nostatan kiihotusta työn lomassakin.
Tunnustan myös toimivani samoin!
-AP
Riisutteko naiset ihan alasti ja menette sänkyyn kunnolla lelu mukana vai missä kesken työpäivän touhuatte? Sorrutteko koskaan kesken tylsän nettipalaverin aikana hyväilemään ?
Minä teen sen yleensä pesuhuoneessa kesken työpäivän...Olen keski-ikäinen mies.
Kuvittelen erästä aivan ihanaa keski-ikäistä melkein "etäsuhdenaista", joka on muodokas, uskomattoman taitava, hellä, eroottinen ja niin luonnollisen kiihottava sängyssä. Parasta mitä koskaan olen saanut kokea.
Vaihtelemme tuhmia viestejä ja kuviakin välillä kesken työpäiviäkin ja se piristää etätyötä ihmeesti. Voimme tavata vain harvoin, valitettavasti.
Päivittäin pidän itseäni hyvänä ajatellen punatukkaista unelmieni naista pääkaupunkiseudulta, koska välimatkaa on eikä olla tavattu vuosiin.
Molemmat varattuja, ei työkavereita.
T:M40
Pari kertaa päivän aikana tulee pidettyä omaa kivaa. Mies piti viime viikon talvilomaa, niin tuli kyllä ihan rehdisti käytettyä työaikaa naimiseen.
Rva 37