Puhelinseksiä
Olen mies ja soittelen välillä seksilinjoille jonne soittelee ihan tavalliset naiset. On tosi kiihottavaa jutella kiimaisen naisen kanssa ja alkaa yhdessä runkkaamaan ja samalla jutellaan estoitta ja lauetaan molemmat. Kertokaa kokemuksistanne.
Kommentit (11)
Mä tapasin eräässä kylpylässä yhden kivan tytön, jonka ensimmäiset sanat minulle oli "lähetääks naimaan"? No mentiin sitten ja mekin lauettiin molemmat ja useasti.
Kiinnostaisi tietää linjoja, joilla tavalliset ihmiset flirttaa ja harrastaa puhelinseksiä. Ennen vanhaan oli näitä one to one -juttuja, mutta onko niitä oikeasti vielä nykyäänkin?
Onko niitä seksilinjoja vielä olemassa? Luulisi että nettiaika ja kameraseksi olisi ajanut ilmaisena noiden sikakalliiden peräkammarinpoikien rahastuslinjat tarpeettomiksi.
Ei ole enää seksilinjoja. Kaveri varmaan soittaa niihin lankapuhelimella.
Vierailija kirjoitti:
Ei ole enää seksilinjoja. Kaveri varmaan soittaa niihin lankapuhelimella.
Sittwn pitäisi löytää vielä toinen, joka käyttäisi lankapuhelinta ja suosuisi maksamaan 2 euroa / min + paikallisverkkomaksu. Ja se olisi todennäköisesti mies sekin. Ennen yksi noista palveluntarjoajayrityksistä oli ”Runk-lines Oy” .
Olen mäkin soittanut. Kiihottavaa, jos sattuu sopiva nainen tuhmia puhumaan. Sperma siinä lentää.
Netistä löytyy linjat nykyään.
Yhden kerran olen soittanut treffipuhelimeen ja heti tärppäsi.
Käytiin tanssimassa ym.
Nainen teki heti selväksi, että ei hae seksi seuraa. Mulle asia oli ok.
Tavattiin muutaman kerran ja hauskaa oli. Oli oikein kiva ja suloinen nainen. Lämmöllä muistelen häntä.
Myös oman kumppanin kanssa se voi olla toimivaa. Tässä esimerkki:
Mulle tuli mieleen yksi kokemus, kun unohdin avaimen kotiin, ja yritin mennä avoimesta ikkunasta sisään, raahasin ensin penkin sen alle (asun. 1. kerroksessa), mutta onnistuin kuitenkin putoamaan ja murtamaan nilkkani. Sattui ihan hitosti.