Tykkkääkö nainen siitä jos mies nuolee hänen pyllynreikäänsä?
Kommentit (21)
On muuten kiihottavaa puuhaa. Karvas maku, mutta kiihottavaa.
Meillä ei kyllä pestynä maistu juuri miltään en tiedä sitten toisten kumppaneiden että miltä maistuu juu ja vaimo tykkää ainakin
Puoliso kommentoi ettei tunnu paljon miltään, paitsi kun työnnän kieltä sinne syvälle. Antaa kyllä nuolla kun minua se kiihottaa. Ei kyllä maistu pestynä miltään.
Oma vaimo tykkää. Kyllä kostuu siinä puuhassa. Itse tykkään tehdä sitä ja se kiihottaa minuakin kovasti.
Ajatus on kiihottava ja tuntuukin ihanalle, kun työntää kieltä sisään. Ennenkaikkea se tuhmuuden tunne tekee siitä kiihottavaa.
Mies tosin tuntuu tykkäävän siitä vielä enemmän ja mielelläni nuolen. Siinäkin tuntuu kielellä penetroiminen toimivan :p
Mies nuolee ulostereikää, kertoo että miehen päässä viiraa.
Kukaan nainen ei nauti tuollaisesta. Olet siis mies!
9/10 naisesta nauttii ja yksi ei kehtaa myöntää
Riippuu naisesta. Tottakai. On mahdotonta yleistää.
Itse rakastan nuolla persettä ja tyttöystävä ei aluksi meinannut olla kovin innoissaan, mutta nykyisin jo oikein tarjoilee peppuaan.
Ja taas joku hyperkorrektaava runkkarijonne aloittanut ketjun, se oikea sana lienee kuitenkin pyllyreikä, eikä pyllyNreikä.
Jarmo 47 kirjoitti:
9/10 naisesta nauttii ja yksi ei kehtaa myöntää
Aika moni nainenhan on täälläkin sanonut että ei saa erityisiä kiksejä anaaliseksistä, mutta harrastaa sitä koska mies saa siitä kiksejä ja se kiihottaa. Myös puolisoni kiihottuu kyllä peppureikänsä venyttelystä, mutta nuoleminen ei häntä isommin kiihota.
Miksi kukaan nauttisi se on sairasta
No jos sen nuolemisen funktio on saada peppureikä liukkaaksi eli sormia ja/tai kullia sisään niin jees, mutta pelkkä nuoleminen ei niin innosta kuin lähinnä alistavana toimenpiteenä (on hauska käskyttää/pakottaa mies nuoleen persettä koska no, se on vain hauskaa)
Vierailija kirjoitti:
Miksi kukaan nauttisi se on sairasta
Minä ainakin nautin. Ei se sellaista ole, että saisin orkun pyllyni nuolemisesta niinkuin piparini nuolemisesta saan, mutta se tuntuu todella kiihottavalta. Jos mies ei osaa antaa normisuuseksiä, se ei tunnu hyvältä eikä kiihottavalta, ja joskus jopa epämielyttävältä, mutta pyllyn nuoleminen tuntuu joka kerta yhtä hyvältä ja kiihottavalta.. Lisäksi hyvin harva mies on kieltäytynyt kun olen pyytänyt, että nuolisi mun pyllyä.
Sairaaksi on mennyt maailmaa.porno aivopesee ihmiset uskomaan että tommonenkin sekoilu on normaalia.
Vierailija kirjoitti:
Sairaaksi on mennyt maailmaa.porno aivopesee ihmiset uskomaan että tommonenkin sekoilu on normaalia.
Kaiken lisäksi moni harrastaa itsensä saastuttamista. Todella sairas maailma.
Vierailija kirjoitti:
Porno on pilannut miehet
Aivan, nykyään niin monet miehet (kuin naisetkin) on pornolla pilattu kun saattavat nauttia muustakin kuin lähäristä.
Minä saan orgasminkin sillä, ihan pelkällä reiän nuolemisella. Erilaisia orkkuja kuin klitasta, mutta ihan yhtä hyviä.
Luulen, että kaikki jotka väittävät, että se olisi jotenkin "ällöttävää" tai eivät tykkää siitä, ovat joko ahdasmielisyytensä vankeja, tai eivät vain ole kokeneet sitä. Jos antautuu nautinnolle, niin takaan, että se tuntuu tosi hyvältä.
Riippuu kuka sen tekee.