Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.

Naisille sana vapaa...

Vierailija
23.09.2020 |

..millaisia naisia miehet kaipaa ja mitkä ovat miehelle naisessa turn off piirteitä.

Kommentit (3)

Vierailija
1/3 |
23.09.2020 |
Näytä aiemmat lainaukset

Turn OFFS: Pelaaminen, pöytäkoneet, lyhyys, pikkudikki, keskidikki, liian painava, liian kevyt, liian ujo, liian puhelias, liian vaalea, liian lihaksikas, liian vähän likasia, syntynyt kesällä, isoperse, pikkuperse, ateismi, kristinusko, suvaitsemattomuus, suvaitsevaisuus, työtön, duunari jne.. Lista on loputon, siinä kuitenkin pahimmat turn offit t nainen 40v jolla outi.e ja olen myös 160cm 90kg eli normaalipainonen ja oon suojatyöpaikas eli kyl mulle kelpaa vain korkeimman luokan miehet.

Ja suomimiehet... Hyi :(

Vierailija
2/3 |
23.09.2020 |
Näytä aiemmat lainaukset

Hyviä miehiä ei enää ole. Viimeiseksi deitiksi jäi mies jolla oli väärät kengät nähtynä työsuhteeseen, viimeinen niitti oli kun mies tarjosi kahvia ja pöydällä oli sokerikko (tiesi diabeteksestä eikä mies ollut ostanut hermesetasta).

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/3 |
23.09.2020 |
Näytä aiemmat lainaukset

Ei ihan mennyt putkeen tämäkään. Ihminen, jolle on näin vaikeaa laittaa listaa toisen sukupuolen toiveista kumppanilleen, ei ansaitse kumppania.