Nautin koronasta
Nautin tilanteesta yksinkertaisesti.. Vihdoinkin kaikilla menee huonosti eikä ainoastaan minulla, jolla on mielenterveys tuhottu jo nuorena kiusauksen seurauksena, perheen väkivallan seurauksena.. Syrjinnän sun muun.. Nyt kaikki tuntevat miltä minusta on tuntunut olla aina neljän seinän sisällä vapaa-ajalla. Kun ei saa nähdä ketään, ei minullakaan ole ketään!
Ihmisten suolaiset kyyneleet tuottavat nautintoa!
Hysteriaa en silti ymmärrä, kun laboratoriasta vapaaksi päästetty muokattu virus tekee tuhoaan niin pitäisi pitää pää kylmänä vain ja jatkaa elämää rajoituksista huolimatta. Kaikki tänne lopulta kuitenkin kuolee ennemmin tai myöhemmin eikä olemassaololla ole mitään merkitystä kuitenkaan.
Nihilistisesti lauottu, mutta fiksusti sanottu. Harmi kuulla, että on ollut elämä vähemmän myöden Sinulla. :( Toivottavasti nykyään menee paremmin.